Кілька років тому роботи-мийники вікон були екзотичним товаром. Їх брали клінінгові компанії, щоб виконувати очищення вікон на високих поверхах. Звичайної людини більше лякала вартість таких пристроїв. На щастя, сучасний ринок поповнився унікальною продукцією, що має гарне поєднання ціни та якості. У продажу ви знайдете квадратні, круглі, прямокутні прилади для якісного миття вікон.

HOBOT 388 Ultrasonic

Цей робот-мийник, придбати який можна на сайті https://hobot-market.ru/, був оцінений експертами в галузі сучасних технологій. Представляємо вашій увазі абсолютно новий пристрій, який завжди готовий до роботи. Модель оснащена ексклюзивним модулем Ultrasonic, що забезпечує автоматичне розпорошення чистячих речовин під час руху. Ультразвуковий розпилювач перетворює рідину в густий листовий туман. При цьому на поверхнях розводи зовсім не залишаються. Досить залити рідкий склоочисник в ємність робота, включити оптимальний режим миття.

На робочих компонентах зафіксовані м’які мопи з сучасних матеріалів. Вони легко знімаються, стираються вручну або в машинці. Модель поставляється з пультом дистанційного керування. Він допомагає вам задавати маршрути руху, вибирати швидкість, підбирати режим. Якщо вам мало можливостей, встановіть мобільний додаток. У програмі є додаткові функції, можливість індивідуальних налаштувань. Крім чищення вікон, мийник чудово справляється з полами, стінками, дверима, дзеркалами, кахлем. При цьому відмінно очищає важкодоступні місця, знищуючи бактерії і грибок.

HOBOT 188

Якщо ви шукаєте гідного багатофункціонального помічника, рекомендуємо звернути увагу на цього робота-мийника вікон. У процесі створення приладу інженерам вдалося домогтися зниження шуму, поліпшення характеристик і чудового дизайну. У систему вбудований штучний інтелект другого покоління. Робот моментально оцінює рівень забруднення, підбирає необхідну швидкість і приступає до швидкого миття поверхонь.
Мийник ефективно повторює рухи людини під час миття вікон.

При цьому така здатність відмінно підходить для видалення пилу зі стін, дзеркал, стель. Пристрій наділене унікальним способом пересування. За рухові функції відповідають обертові чистять колеса, що забезпечують плавний, вільний, щільний хід. При цьому робот не залишає слідів і розлучень, навіть якщо забули вчасно змінити ганчірку. Управління відбувається за допомогою пульта дистанційного керування або через мобільний додаток. Все просто, доступно і зрозуміло.