Зараз виробники пропонують клієнтам різні способи управління шторами і жалюзі. Це рулонні штори з електроприводом, автоматичні жалюзі, розсувні і підйомні карнизи. Який з них вибрати для своєї квартири? Для цього потрібно знати, які їхні особливості і переваги.

Розсувні і підйомні електрокарнізи, автоматичні жалюзі, рулонні штори з електроприводом. Що вибрати для квартири?

Наприклад, автоматичні жалюзі можна змонтувати на великій висоті, встановити опцію автоматичного спрацьовування, коли буде досягнута певна температура в приміщенні. Система сама скоректує положення полотна.

Вони можуть бути адаптовані до системи «розумний дім», добре захищають від сонячних променів, не дають підвищитися температурі в кімнаті, і якщо в квартирі є кондиціонер, то він менше працює, і витрати на електрику менше.

Що стосується рулонних жалюзі, то вони ідеально підходять для того, щоб монтувати їх на стельових або мансардних вікнах в будинку. Регулювати можна автоматично, керуючи одним вікном або цілим комплексом вікон. Монтуються вони легко, не треба свердлити рами, ціна доступна.

Розсувні і підйомні електрокарнізи або автоматичні рулонні штори (підібрати можна на сайті https://motokarniz.com.ua/katalog-produktsii/10-avtomaticheskie-rulonnie-somfy) хороші, якщо штори в квартирі важкі і вікна в ній високі. Найкраще вони підходять для римських штор, французьких гардин, плісе і ролетів.

Виникає закономірне питання, що ж саме вибрати для квартири? Насправді відповісти однозначно неможливо. Вибір залежить від того, який інтер’єр в квартирі, яка конфігурація віконних прорізів, штор. Якщо ви не впевнені у виборі рекомендуємо звернутися дизайнерам інтер’єрів, вони допоможуть вибрати найбільш підходящий для вашої квартири варіант!

Сучасні квартири оснащують елегантними меблевими гарнітурами, побутовою технікою, використовують різноманітні ексклюзивні способи обробки і матеріали. Але для того, щоб інтер’єр був дійсно сучасним, можна використовувати і таку систему, як електрокарнізи.

Електрокарнізи як не можна краще підходять для того, щоб управляти різноманітними видами штор, від римських і англійських і до французьких з японськими, і для жалюзі.

Якщо змонтувати в своєму будинку електрокарнізи, відразу стає помітно, як інтер’єр перетворюється. З їх допомогою можна швидко зрушити або розсунути як штори, так і жалюзі. Вони ідеально підходять для приміщення з високою стелею або якщо стеля натяжна.

Також дизайнери рекомендують використовувати їх, якщо вікна в кімнатах панорамного типу. Оскільки зараз можна придбати електричні карнизи різних модифікацій, форм і колірної гами, то вони підійдуть для будь-якого типу інтер’єру.

Особливо добре виглядають електрокарнізи для інтер’єру хай-тек, який характеризується мінімальним застосуванням різноманітного декору. Втім, вони підійдуть і для інших типів інтер’єру. Електрокарнізи дозволяють зробити інтер’єр більш завершеним і сучасним, перетворюючи його в єдину гармонійну композицію.