Як можна уявити спальню в класичному стилі? У спальні можна поставити меблі, зроблені з цінних порід дерева і красиво прикрашені орнаментом з позолотою. Крім цього, меблі можна прикрасити розписом та інкрустувати перламутром.

Ну, а якщо використовувати менш дорогий варіант меблювання спальні, то підійде меблі, оброблена під натуральне дерево. Пол можна зробити з ламінату, який буде добре виглядати з шовковими шторами і подушками з шовковими наволочками.

Використання світильників з неяскравими лампами надає класичного стилю в спальні неповторний шарм. Комоди, що використовуються в спальні, мають витягнутий вигляд в довжину і стоять уздовж стіни.

Ванна кімната в класичному стилі

Якщо не відступати від класичного інтер’єру, то ванна забарвлюється в пастельні тони або облицьовується плиткою з використанням бордюрів, які і створюють своїми елементами, класику.

Підбираючи меблі для ванної, потрібно щоб колір меблів гармонійно підходив до кольору плитки або навпаки, колір плитки підходив до кольору меблів.

Вдалим варіантом було б установка бронзових кранів на раковині і ванною. Якщо приміщення дозволяє за площею, то використання мармурових стільниць буде хорошим варіантом.

Кухня в класичному стилі

Для оформлення кухні, використовується меблі, зроблені з цінних порід дерева з красивим натуральним малюнком. Тут підходять такі види як дуб, вишня, каштан.

Над газовою плитою краще встановити витяжку, яка захована в нішу і оформлена ліпниною. Кухні, оформлені в класичному стилі, добре виглядають як ті, які мають велику площу, так і малогабаритні.

Вітальня в класичному стилі

Вітальня в класичному стилі відбувається шпалерами з рослинним малюнком, а вздовж стіни можна поставити гірку або буфет, на якому можна розмістити вази або фотографії в рамках.

Стільці мають округлені спинки, обтягнуті сидіння підкреслюють стиль класики. Роблячи наповнення кімнат можна перевантажувати приміщення меблями, потрібно знати у всьому міру, а краще звернутися з цим питанням до професійних дизайнерів і обробникам.