Дизайнери не перестають дивувати своїми рішеннями і винаходами. Останнім часом все більше людей відмовляються від каркасних м’яких меблів, і віддають перевагу безкаркасним. Це пояснюється їх перевагами та особливостями.

Переваги

Зручність користування. Завдяки відсутності каркаса, такі меблі приймає положення тіла в будь-якому випадку. Тому відпочинок на ньому ставати більш комфортним. Гранули всередині мішка мають невеликі розміри, тому легко переміщуються по чохла. Це дозволяє швидко повернути крісла первісний вигляд, просто струснувши його. Гранули не зливаються і не розкисають від високої вологості. Тому, навіть пролита дитячий напій не зашкодить крісла.

Такі крісла не потребують особливої ​​чищенні або догляді. Зовнішній чохол має блискавку. Завдяки цьому його можна зняти і випрати в пральній машинці. Внутрішній чохол містить гранули та надає форму мішку. Якщо він порвався, його можна зашити і використовувати ще не один рік.

Зносостійкість матеріалів істотно збільшує термін служби крісел. Можна пошити своїми руками і замовити новий чохол, що підходить під колірну гамму кімнати.

Різновиди

Існує кілька видів м’яких меблів без каркаса. Вони поділяються за типом і конструкції:

  • дивани;
  • крісла-мішки.

Останній тип має кілька варіантів виконання зовнішнього вигляду – крапелька, куб або куля. Це залежить від переваг замовника. Правильно підібрана меблі буде хорошим доповненням до інтер’єру кімнати, де б вони не знаходилися.

Конструкція

Безкаркасні меблі має кілька шарів зовнішньої обробки. Зовнішній шар може бути м’який і декоративно вишиті, або зшитим з щільної тканини. Це залежить від типу меблів. Дивани виконуються з точно викроєних елементів, які пізніше зшиваються подвійною строчкою. Крісла-мішки мають більш просту конструкцію, завдяки чому виготовлення не займає багато часу.

Внутрішній шар матеріалу виконаний з щільної матерії. Це важливо, оскільки він утримує всередині гранули з особливого матеріалу. Вони надають м’якості крісла і підтримують тіло людини. При створенні меблів без каркаса використовуються матеріали, які не викликають і не провокують алергічних реакцій. Це важливо, адже часто такі меблі встановлюють в дитячі кімнати.