Хороша сучасна кухня просто не може обійтися без стільниці. Дуже важливо, щоб цей елемент кухонного інтер’єру був максимально зручний і практичний, тому слід уважно ставитися до вибору стільниці.

У наш час багато хто воліє купувати стільниці на замовлення. Це дуже непогано варіант, так як дозволяють отримати саме ту стільницю, яка зможе ідеально підійти для вашої кухні як за своїм зовнішнім виглядом, так і за своїм розміром.

Також потрібно відмітити, що Розы патио оптом доступні для купівлі на сайті yaskrava.com.ua.

Переваги гранітних стільниць

Важливим критерієм вибору стільниці є матеріал її виготовлення. На поточний момент велика кількість людей віддають перевагу стільницям з граніту.

Гранітні плити мають багато сильних сторін, серед яких особливо варто відзначити:

  • Екологічність. Граніт це натуральний камінь, який володіє великою кількістю важливих властивостей. Він не має в своєму складі будь-яких шкідливих хімічних сполук, які здатні завдати шкоди людині або навколишньому середовищу. Тому стільниці з цього матеріалу нешкідливі.
  • Міцність. Граніт це дуже міцний матеріал, який чудово справляється з різного роду механічними ударами, а також з іншими ушкодженнями.
  • Тривалий термін служби. Купувати стільниці з граніту від виробника дуже вигідно, тому що вони здатні служити дуже довгий період часу. При цьому в процесі своєї експлуатації вони практично не втрачають свого зовнішнього вигляду і відмінно виглядають.
  • Термостійкість. Для стільниць, виготовлених з граніту абсолютно не страшні впливів високими температурами, так як граніт має високий рівень термостійкості. Це також стосується і багатьох інших впливів, серед яких хімічні та механічні.
  • Різноманітність кольорів. Граніт може мати різний колір, тому і вибір стільниці за кольором дуже великий. Така різноманітність дозволяє кожній людині підібрати стільницю за кольором, яка зможе в повній мірі підійти для його конкретного випадку, відмінно вписавшись в кухонний інтер’єр.
  • Простота догляду. Все що потрібно робити для того, щоб підтримувати стільницю з граніту в хорошому стані, це просто періодично протирати її поверхню вологою губкою, щоб позбавити від пилу.

Наявність всіх цих достоїнств і перетворює гранітні плити в дуже хороший варіант, що і пояснює їх високу популярність в наші дні.