Ваші шпалери, стельове і підлогове покриття зносилися і втратили свій привабливий вигляд? Плитка на кухні почала відвалюватися, підтікає труба з гарячою водою, а з вікон дме так, що здуває? Значить, вам терміново потрібно зробити ремонт. З чого ж почати?

Для початку слід визначитися з наявними на цю справу фінансовими ресурсами і, виходячи з суми, встановити масштабність ремонтних робіт. Будете ви міняти вікна, перефарбовувати балкон, встановлювати нову сантехніку або просто освіжати обстановку – вирішувати тільки вам. Потім потрібно обдумати те, чи будете ви робити ремонт самі або зверніться в спеціальну фірму. І не варто думати, що послуги з ремонту мають завищені розцінки. Для того щоб знайти підрядника, який зробить вам ремонт квартири відносно недорого, досить трохи посидіти в Інтернеті. Ви обов’язково натрапите на відповідний сайт.

Якщо ви вирішили скористатися послугами ремонту, то вам залишилося тільки підібрати оздоблювальні матеріали – шпалери, підлогове покриття і інші. І тут починається все найцікавіше – при величезній різноманітності сучасного ринку оздоблювальних матеріалів, голова йде обертом! Як же не розгубитися і вибрати саме те, що вам потрібно?

Ну, по-перше, спочатку потрібно визначитися з кольором. Колір є дуже важливим моментом при створенні інтер’єру кімнати, він несе в собі певні енергетику і настрій. Так, наприклад, синій колір сприяє розслабленню і спокою, тому його часто використовують у ванних кімнатах і в спальнях. Зелений колір в поєднанні з дерев’яними аксесуарами створює атмосферу затишку і дружелюбності, тому він ідеально підходить для оформлення віталень кімнат. Визначившись з кольором, необхідно вибрати типи оздоблювальних матеріалів.

Так, наприклад, якщо ви вирішили побалувати свою стать новим покриттям, слід врахувати особливості всіх запропонованих на ринку матеріалів. Практично весь ламінат боїться води (за винятком дорогих елітних марок), паркет не любить, коли його дряпають каблуками, а ковролін важко відмивати від бруду. У всіх є свої плюси і мінуси, Вам залишається тільки вирішити, які мінуси ви готові потерпіти, а які для вас абсолютно неприйнятні. Крім того, потрібно визначитися з заводом-виробником, адже один і той же матеріал у різних виробників може відрізнятися.