Чи цікавилися ви коли-небудь запитанням чому європейці і американці так люблять шкіряні меблі? Правильно, все завдяки практичності, довговічності м’яких меблів, які обтягнуті натуральною телячою шкірою.

Згодом експлуатації шкіряна оббивка стає тільки краще, але ніяк не гірше. Природно, експлуатувати її потрібно дбайливо, не допускаючи грубих механічних пошкоджень, порізів, які стають тотальними дефектами для такого матеріал оббивки.

Які переваги отримують покупці, купуючи диван б/у зі шкіри?

Якщо купити диван бу для своєї квартири, котеджу, розкішних апартаментів – можна зрозуміти, що модель ця, як мінімум, на 40-50% дешевше (нової аналогічної), але при цьому має набагато більш привабливий зовнішній вигляд, ніж нові моделі. Згодом експлуатації оббивка обтирається. Натуральний матеріал набуває ошатний глянець, солідний лиск.

Термін служби у шкіряних диванів не обмежений. Модель підійде не тільки для житлових приміщень, але також для:

  • соціальних установ,
  • приймальні директора,
  • кабінету ВІП персон,
  • заміського котеджу,
  • готельних комплексів,
  • офісів,
  • лакшери кімнат відпочинку і так далі.

Кілька важливих речей, про які потрібно знати

Збираючись придбати шкіряний диван бу потрібно знати, про деякі нюанси такого роду меблів. В першу чергу, звичайно ж, можна поцікавитися з якого матеріалу виготовляється оббивка для дивана, софи, розкладний або нерозкладний моделі, крісла або пуфи. Зазвичай це шкіра великої рогатої худоби має чудовий зовнішній вигляд і майже безстроковий термін експлуатації.

Така шкіра виробляється на шкіряному заводі, просаливается, що дозволяє зберігати зовнішній вигляд і еластичність матеріалу на довгі роки. Після матеріал просочується хімічними речовинами, що розчиняють волосяні фолікули, що залишаються на дермі.

Натуральна шкіра під впливом хімічних компонентів набухає, набуває товщину близько 7 мм. Останній і заключний етап, надає майбутньої оббивці високі експлуатаційні характеристики – це процес дублення, обробка хромом.

Також в процесі виготовлення м’яких меблів зі шкіри використовується шкіра пігментована, анілінова, напіваніліновою. Пігментована шкіра – це:

  • довговічний матеріал,
  • має тиснення,
  • має різні види кольорового оформлення.

Шкіра стійка до різних забруднень, вицвітання, стирання. Анілінова шкіра виглядає натурально, додатково покривається шаром пігменту і захисним полімером, вона вимагає особливо ретельного догляду. Напіваніліновою шкіра більш довговічна, також має природний зовнішній вигляд, однорідний колір, служить довше ніж анілінова шкіра.

Доглядати за будь-яким видом шкіряних диванів потрібно з використанням спеціальних спреїв і вологих серветок, просочених особливим розчином, який не тільки очищає шкіряну поверхню, але і покращує експлуатаційні характеристики оббивки дивана бу.