Де, як не за письмовим столом, значну частину свого часу проводить дитина, яка досягла шкільного віку. За ним вона не тільки робить уроки, а й займається творчістю та грає.

Саме тому до підбору письмового столу потрібно підходити дуже відповідально. Цей предмет меблів і на здоров’я дитини впливає, і стимулює його інтерес до знань та інших захоплень.

Різноманітність письмових столів

Минули часи мізерного вибору меблів, і письмових столів зокрема. Потрапивши в меблевий магазин, вам доведеться зіткнутися з нелегким вибором серед наявного асортименту.

Наприклад, ви можете відвідати інтернет-магазин і вибрати якісний письмовий стіл для своєї дитини від виробника, що сподобався.

Критерії відмінності письмових столів:

  1. Колірна гама. За цим критерієм ви зможете вибрати той письмовий стіл, який найбільш гармонійно виглядатиме в інтер’єрі дитячої кімнати.
  2. Геометричні форми. Виробники пропонують нам як столи класичного типу з прямокутною стільницею, так і з покращеною ергономікою – кутові, столи-тумби, з надбудовами, одно- і двотумбові, з фігурною стільницею і т.п.
  3. Наявність тумбочок та ящиків. Подібні додаткові елементи, звичайно, відбиваються на вартості, але їх наявність просто потрібна дітям шкільного віку. З їхньою допомогою дитина зможе підтримувати порядок на столі, а кожна річ матиме своє місце.
  4. Шкільний куточок. Особливий вид письмового столу, який включає тумби, висувні ящики і навісні полиці для зручного зберігання безлічі різних речей. І весь цей комплект відрізняється досить компактними розмірами та має єдине оформлення.
  5. Трансформований стіл. Подібна модель дозволить заощадити без шкоди здоров’ю вашого чада. Подібні моделі оснащені регулюючими елементами, які дозволяють письмовому столу “рости” разом з дитиною.

Поради щодо вибору письмового столу для дитини

Звичайно, естетична складова письмового столу важлива, але в даному випадку вона в жодному разі не має бути пріоритетною. У першу чергу увагу необхідно звертати на зручність користування, екологічність матеріалів і безпеку експлуатації:

  1. Ширина та висота столу. Якщо стіл нічого очікувати відповідати віку дитини, це негативно позначиться з його здоров’я (особливо поставі). За існуючими санітарними нормами лікті дитини повинні зручно лежати на стільниці, а ноги розташовуватися на підлозі і зігнуті під кутом 90°. Ширини стільниці має вистачати для комфортних занять і розташування всіх потрібних речей.
  2. Якість матеріалу. Для дитини допускається використання письмового столу із ЛДСП, скла або пластику. Але, якщо дозволяють кошти, краще придбати стіл із натуральної деревини.
  3. Якість збирання. Стіл повинен мати надійні елементи кріплення, які успішно впораються з дитячим натиском.

Підійшовши грамотно до вибору письмового столу для дитини, ви зробите правильний внесок у здоров’я та майбутнє своєї дитини.