Душові кабіни зараз конкурують зі звичайними душовими зонами, що вибудовуються вручну. А все-таки, якщо покупцеві потрібен функціональний душ, то дешевше і простіше придбати кабіну.

Крім того, кабіна корисна там, де ремонт уже закінчено, і люди не хочуть перебудовувати підлоги під будівництво душового піддона.

Ринок сантехніки готовий запропонувати покупцю тисячі різних варіантів душових кабін. І інтернет-магазини, наприклад, https://santprice.ru/vfi-33187_dushevyie-boksyi, з кожним днем наповнюються все більшою кількістю фільтрів, для того, щоб у цій масі варіантів, покупець міг швидше вибрати відповідну модель.

Завдяки фільтрам можна вибрати кабіну за точними параметрами розмірів, гарантії, стилю, типу, установки, орієнтації, даху, піддону, матеріалів, конструкції стінок, кольорів, масажу шиї, масажу ніг, загального масажу, бічного масажу, турецької лазні, сауни, душу, терапій, сидіння, телефону, радіо, підсвічування тощо.

Душову кабіну вибирають у чотири етапи: (за формою та габаритами, за піддоном, за типом дверей, за комплексом функцій).

1 крок

Розміри та форма душової кабіни є першими параметрами вибору, тому що, не враховуючи цей параметр, ви можете купити конструкцію, яка не влізе у вашу ванну кімнату або виглядатиме в ній недоречно або займатиме місце нераціонально.

Класичні душові кабіни – симетричні. Кутові кабіни з двома рівними сторонами також належать до класичного типу.

Несиметричні душові кабіни не є рідкістю в наші дні, але для одних приміщень вони ідеальні, в інших приміщеннях вони витрачатимуть зайве місце.

Вибираючи габарити душової кабіни, не забувайте враховувати загальну висоту кабіни і, найголовніше, перевіряти, чи це висота душової кабіни з піддоном і дахом або висота вказана без урахування висоти цих елементів кабіни. З підвісними стелями у ванній кімнаті не кожна душова кабіна зможе поміститися в неї.

2 крок

Піддони душової кабіни можуть бути виконані з різних матеріалів, вони можуть мати різну висоту, різний тип поглиблення і володіти (або не володіти) функцією антиковзання.

Як правило, більшість піддонів роблять з акрилу, але багато подібних піддонів насамперед і ламаються в душовій кабіні. Альтернативи акрилу: сталь, чавун, кераміка, камінь.

Якщо ви вибрали акриловий піддон (більшість доступних кабін оснащені саме цим типом піддона) звертайтеся з ним акуратно, постарайтеся не кидати важкі предмети, душову лійку, шампуні та інші речі на піддон.

У високий піддон можна набрати воду, на відміну від низького піддона. Високий піддон часто купують для купання дітей (діти люблять плескатися в піддоні), але людям похилого віку долати високий піддон важко.

3 крок

Двері кабіни можуть відчинятися або розсуватися. Деякі двері ви відчиняєте самі вручну, а в ряді кабін можна натиснути кнопку для відкриття дверей. Двері вимагають місця у ванній кімнаті.

У більшості випадків двері в душовій кабіні роблять зі скла або прозорого пластику. Оформлення може бути з візерунком, тоноване або матове. Якщо ви хочете митися в душі, але при цьому не закривати двері у ванну, краще вибрати затемнене скло.

4 крок

Вибір душової кабіни з її функцій складає останньому етапі підбору кабіни. І тут теж варто дотримуватись певного порядку. По-перше, вам потрібно підібрати найкомфортніший для вас тип душової лійки, і тільки потім вибирати щось інше.