Вибираючи конференц стілець або крісло, перше на що звертається увага покупця, його зовнішні характеристики.

Нам хочеться вибрати меблі красиву, яка приємна нашому оку своїми обрисами. Тим часом ми приділяємо увагу і кольором оббивної тканини. Адже колір і зовнішні якості допомагають меблів добре вписується в будь-який інтер’єр. Крім того, важливим критерієм вибору крісла є функціональність виробу.

Тим, хто планує купити м’яке крісло, корисно знати, з чого воно робиться і складається. Мова йде не просто про спинці, сидіння і підлокітники. Чи цікаво вам, що ховається під оббивкою м’яких меблів? Вам надається така унікальна можливість! Отже, завдяки чому нам комфортно і зручно, коли ми спокійно сидимо в улюбленому кріслі?

Перш за все, це м’яке наповнення. Воно робиться з інноваційного синтетичного матеріалу – пінополіуретану. Це спінений суцільний шар, який є як жорстким, так і м’яким. Саме він забезпечує пружність і максимальну зручність сидіння. Виготовлені з такого матеріалу м’які крісла дуже швидко, практично миттєво, відновлюють свої початкові форми. Пінополіуретан – матеріал гіпоалергенних. Він не вбирає вологу, не накопичує пил, абсолютно безпечний навіть для дітей. Разом з тим наповнення крісел включає і інші складові. Доповненням такого пружного матеріалу часто служать ще і пружини. Найбільш поширене рішення – використання пружинного блоку. Сталевими залежними пружинами забезпечується відмінна підтримка тіла людини під час відпочинку. Комфортні м’які крісла з подібним внутрішнім наповненням пропонуються в інтернет-магазинах в різноманітних дизайнерських рішеннях.