Дуже важливо, щоб при виборі дитячих меблів батьки керувалися такими якостями, як зручність і комфорт для дитини.

Адже ваш малюк буде досить велика кількість часу проводити в ній, граючись, відпочиваючи або просто перебуваючи в дитячій. Не потрібно на перший план ставити питання багатофункціональності дитячих меблів.

Дитина використовує дитячу кімнату для ігор, збирається в ній на навчання, спить і відпочиває, читає і робить уроки. А на це все потрібно не мала кількість предметів меблів. Ви повинні ретельно обдумати: де і як буде стояти той чи інший предмет, щоб вмістилося все для вашої дитини (одяг, комп’ютер, книги і підручники, і т. д.).

Вітчизняні та зарубіжні виробники пропонують величезний асортимент вибору, який припаде до смаку кожному. Важливо, щоб всі меблі стояла зручно і займала ту площу, яку вона повинна зайняти. Стандартний набір дитячих меблів – це, звичайно, дитяче ліжко, стіл, полиці для книг, стілець і ящики для іграшок. Вам належить вибрати ту колірну гамму, яка вам подобається і яка підходить інтер’єру.

Дитячі меблі також повинна бути безпечною для здоров’я вашого малюка. Виконувати цю умову намагається вже досить велика кількість успішних і досвідчених виробників. Але такі меблі можуть дозволити не всі. Їх ціна досить пристойна і не кожна сім’я погодиться витрачати гроші на хороші матеріали. Якщо ваш вибір припав на фірму, яка мало відома, вимагайте сертифікат якості, щоб переконатися в надійності меблів.

Важливо, щоб дитячі меблі мала основу безпечних і натуральних матеріалів. Сумнівний лак або неякісний клей можуть завдати шкоди вашому малюкові, аж до алергічної реакції. Перевіряйте меблі на відсутність неприємних запахів і шкідливих хімічних покриттів. Дитячі меблі також повинна бути захищеною від поломки і бути надійною.

Наприклад, всі ручки повинні бути не над головою, а на рівні дитини. Полиці повинні бути встановлені не надто високо і в тому місці, де безпечно. Габаритні меблі (наприклад, шафи), слід прикріплювати до стінки, щоб дитина не перекинув їх на себе під час вашої відсутності. Пам’ятайте, що неокрашенная меблі – гарантія якості. Фарба може бути небезпечною як для дитини, так і для його здоров’я.