Дача – це одне з найпопулярніших місць для сімейного відпочинку. На дачі можна приємно проводити час з сім’єю, друзями, готувати шашлик, подихати свіжим повітрям, ну а якщо у вас є діти, то потрібно встановити дитячий ігровий комплекс.

Дітям дуже корисно проводити час на відкритому повітрі, адже це добре впливає на їх ріст і розвиток. Відзначимо, що купити дитячі майданчики є найвигіднішим і оптимальним рішенням.

Критерії вибору

Одним з важливих критеріїв вибору ігрових конструкцій є вік дітей. Для дітей дошкільного віку хорошим вибором стануть:

 1. пісочниці;
 2. маленькі гірки;
 3. гойдалки;
 4. будиночки та інше.

Якщо діти шкільного віку, то відмінно підійдуть:

 • канати;
 • гірки;
 • спортивні споряди;
 • містки та інше.

Ну а для дитини від 12 років, слід вибрати більш складні і насичені ігрові комплекси. наприклад:

 1. турніки;
 2. канати;
 3. поле для волейболу, футболу;
 4. спортивний майданчик;
 5. тренажери.

Важливим фактором вибору ігрового майданчика для дачі, є матеріал. Виробники пропонують комплекси з дерева, пластика, металу. Існують також надувні комплекси, які прекрасний варіант для самих маленьких. При виборі головне звернути увагу на безпеку матеріалу. Важливо щоб він не мав гострі краї, був екологічним і красивим. В якості покриття зони для гри відмінно підійде газон, кора, пісок або гумове покриття. Самим натуральним варіантом є газон і ще на природній траві приємно ходити навіть босоніж.

Розмір ігрового майданчика також має значення. Розмір слід вибрати, враховуючи місце установки на дачі. Сьогодні можна придбати, як готові комплекси, так і можна замовляти індивідуальні проєкти.

Монтажні роботи

Для монтажу заздалегідь слід знайти і підготувати місце. Не потрібно встановити комплекс поруч з басейном, водойми або на схилі. Обрана територія повинна бути завжди в полі зору дорослих. Вибрати рівну поверхню, яка буде не під прямими сонячними променями. При установці дитячого ігрового майданчика слід використовувати тільки ті деталі і комплектуючі, які входять в комплект конструкцій. Монтувати комплекс можна самостійно, але важливо строго враховувати всі рекомендації. Якщо в якості покриття обраний штучний газон, то його потрібно стелити після установки комплексу, ну а якщо вибрано гумове наливне покриття, то його слід стелити до установки конструкцій.