Які перші асоціації виникають у нас, коли ми згадуємо про дачу? Звичайно ж, літо, сонце і природа.

Ось чому благоустрій дачної території настільки важливо для кожного міського жителя, адже саме там наші очі відпочивають від сірих фарб великих мегаполісів.

Кожному господарю дачної ділянки хочеться облаштувати свій двір таким чином, щоб зберегти в ньому практичність, але при цьому двір повинен рясніти зеленню і пахнути ароматами квітів і фруктових дерев.

Саме тому тротуарна плитка придбала таку широку популярність серед дачників і власників заміських котеджів, адже з її допомогою можна створити справжні шедеври ландшафтного дизайну.

А доріжки, вимощені тротуарною плиткою, створюють оптимальні умови для пересування по двору, що особливо актуально в дощову погоду.

І при всьому цьому вона дозволяє зберегти двір зеленим і доглянутим – Вам не потрібно жертвувати посадкою полуниці або ж аґрусу для заливки території, наприклад, асфальтом.

До незаперечних переваг тротуарної плитки можна віднести її екологічність. Ні для кого не секрет, що в жарку погоду асфальтове покриття починає виділяти шкідливі пари, а також розм’якшується під впливом сонячних променів.

Бетонна плитка стійка до високих амплітудам температур, а в жарку погоду по ній комфортно ходити навіть босоніж, що дуже до речі за містом!

Тротуарна плитка є якісним і недорогим матеріалом для благоустрою території дачної ділянки. Її легко укладати і, що не менш важливо, демонтувати.

Якщо, наприклад, одну з плиток потрібно замінити, Вам потрібно буде демонтувати тільки один елемент тротуарного покриття.

Якщо Ви хочете купити тротуарну плитку, то радимо Вам наслідувати декільком рекомендаціям по її підбору.

По-перше, не зупиняйте свій вибір виключно на сірих тонах, адже дачну ділянку, як правило, наповнений яскравими фарбами: квіти, фрукти, зелень, декоративні елементи.

Багата колірна гамма сучасної тротуарної плитки (жовтий, ніжно зелений, бордовий відтінки) доповнить і освіжить ландшафтний дизайн Вашої території.

Дуже часто дачники також використовують огорожі з сітки рабиці з ПВХ покриттям, які виконуються в різних кольорах і є гарним і практичним доповненням облаштування двору.

По-друге, перед укладанням доріжок постарайтеся визначити приблизну траєкторію своїх щоденних переміщень.

Таким чином, Ви зможете і заощадити витрата придбаного покриття, і не захаращувати ділянку доріжками в тих куточках, де в них немає необхідності.

Врахуйте, що укладання тротуарної плитки має свої особливості. Наприклад, якщо Ви прокладаєте пішохідну доріжку до ганку будинку, в якості основи під плитку можна використовувати піщану подушку.

Якщо ж робиться мощення дороги для заїзду автомобіля, потрібно використовувати виключно бетонну стяжку, яка витримує великі вагові навантаження.

По-третє, стежте за новинками. Сьогодні на ринку надано велику різноманітність тротуарного покриття для дачі, яке можна вигідно підкреслити яскравими аксесуарами, наприклад, світяться елементами.

Вони монтуються в полотно плитки по краях доріжки, тим самим виконуючи додаткову функцію підсвічування доріжки вночі, або ж біля дерев і кущів, надаючи їм легке світіння – все це можна вдало використовувати при створенні дизайну заміської ділянки.