Ландшафтний дизайн ділянки залежить в цілому від матеріалів, якими він оформлений і вміння та навичок самого майстра. Тому дуже важливо звернутися до професіонала за послугами, щоб отримати відмінну якість робіт.

Форми для декоративного каменя дозволяють створювати неймовірної краси тротуарну плитку, бетонні паркани і штучний камінь, який за зовнішнім виглядом нагадує натуральний.

Дана продукція, яка виконана методом вібролиття неймовірно міцна і прекрасно виглядає, тому можна за допомогою плитки оформити доріжки в саду або викласти майданчик біля будинку. Створити поверхні з різними малюнками і химерної форми майданчиками для альтанки або мангала. Можна красиво оформити басейн або ставок.

Форми допоможуть оформити огорожу, створити ажурний паркан, виконати стовпчики для огорожі. Варіантів застосування продукції маса, тому все залежить від вибору власника ділянки і майстерності ландшафтного дизайнера.

Переваги тротуарної плитки:

• Водонепроникність і морозостійкість;
• Мінімальна водопоглащение і стирання матеріалу;
• Висока газононепроніцаемость і опірність хлоридам.

Де можна використовувати плитку і камінь?

Красива плитка, виконана по особливому дизайну, стане справжньою окрасою саду, а ажурні огорожі по периметру або всередині ділянки стануть приємним доповненням до загального стилю дачі.

Ідеально виглядає стильно оформлений водойму, він не тільки зміцнюється штучним каменем, а й отримує гідне обрамлення у вигляді доріжки. Можна придумати власний дизайн або довіритися роботі майстра. Така плитка не ковзає, вона відмінно переносить заморозки і не потребує додаткового догляду. Декоративні паркани можуть не тільки захистити ділянку, але і стати додатковим оформленням клумби або посадок. Деякі дизайнери використовують камінь для декорування і створення різних образів. Він надає романтичність і служить цілком практичним цілям: може утримувати землю від зсувів або стати декоративним елементом ландшафту. Паркани, палісадник, клумби та доріжки, всюди в нагоді камінь для робіт. Тому залишається лише вибрати форму і колір, і створити загальну ідею ділянки.

Відмінна якість декоративного каменю і можливість використовувати даний матеріал для будь-яких цілей дозволять перетворити сад або дачу в справжній стильний куточок. Можливості каменю практично безмежні, тому він стане в нагоді на будь-якому етапі створення стильного ландшафтного дизайну.