Камінь давно використовується як міцний і практичний будівельний матеріал. Час постійно випробовує його, витісняючи більш затребуваними матеріалами.

Сучасні майстри дизайну все частіше використовують його при створенні акцентів в обробці житлових і офісних приміщень і створення оригінальних меблевих композицій.

Однак використання природних гірських порід, таких як граніт, кварц, досить дороге задоволення, а більш дешеві аналоги мають обмежену фактуру і колір, що значно зменшує сферу їх застосування.

З розвитком нових технологій і підвищенням дизайнерських вимог, був створений штучний камінь, завдяки якому можна отримати вироби будь-якої форми, різноманітної фактури і в найширшому колірному спектрі.

Стильні та шалено красиві

Окрасою в інтер’єрі вашої кухні стануть столи зі стільницею зі штучного каменю, виготовлені нашою компанією. Популярність цього матеріалу зростає з кожним днем ​​завдяки широким можливостям декорування і відмінним експлуатаційним властивостям.

Саме тому столи зі штучного каменю ідеально підходять для кухонних приміщень, і у нас для вас представлені ідеальні моделі!

При бажанні можна отримати найрізноманітніші відтінки від сліпуче білого до радикального чорного.

Якщо ви не прихильник однотонних поверхонь, кухонні столи зі штучного каменю можуть імітувати фактуру будь-якого натурального каменю – граніту, кварцу, мармуру, при цьому поверхня може бути матовою або глянсовою – справа вашого смаку.

Якщо ви вирішили купити стіл, штучний камінь вигідно підкреслить стиль приміщення, легко створюючи різні дизайнерські комбінації.

Можливість отримувати конструкції будь-якої форми завдяки легкості обробки каменю, вигідно підкреслює переваги таких меблів.

Практичність – великий плюс кам’яних поверхонь

Крім чудових естетичних переваг, стіл зі штучного каменю на кухню володіє прекрасними експлуатаційними характеристиками.

Поверхня ідеально гладка, без пір і шорсткостей, не тріскається, дуже легко миється, не боїться води і жиру, запобігає розмноженню мікробів і поява грибка. Матеріали, з яких вона виготовляється, екологічно безпечні.

У нас ви завжди зможете підібрати оптимальний варіант до вже наявних меблів, або, повністю змінивши обстановку, вибрати нову конструкцію, чудово підходить до кухонним шаф і побутової техніки.