Зазвичай рішення про необхідність ремонту на кухні виникає раптово, після того як погляд мимоволі впав на якусь незначну похибку у вигляді шматочка шпалер, який відірвався або нерівно наклеєного плінтуса.

Плани про перебудову кухні можуть виношуватися не один місяць, а почати ремонт можна негайно. Якщо є імпульс, то можна сміливо приступати до перетворення цієї кімнати в сучасний технічно оснащений і зовні привабливий куточок сімейного проведення часу.

Якщо дизайн кухні повинен відповідати сучасним тенденціям моди в оформленні подібних просторів, то можна вибрати основним напрямком стиль хай-тек. Він суворий, не має нічого зайвого, орієнтується більше на присутність холодних матеріалів і строгих ліній в декорі. Такий варіант найкраще підійде молодим сім’ям, постійно зайнятим на роботі, але їм ніколи особливо прикрашати приміщення, витончений в пришиванні рюш для штор або розводячи квіточки на підвіконні. Для хай-тека взагалі не характерні прикраси. В цьому напрямку все повинно бути строго і функціонально.

Для підтримки стилю, крім вбудованої побутової техніки, краще меблевий гарнітур, виконаний в нейтральних тонах – сірому, сталевому, білому або синьому. Ці кольори якнайкраще підкреслять особливу організацію простору і підкреслять мінімалізм простору. Сама меблі повинна повністю підходити по стилю. Швидше за все, це будуть шафки з дверцятами без додаткових прикрас. Максимум, що слід залишити на гарнітурі – це рівні сталеві ручки, виконані в тоновом відповідно меблів.

Якщо ж характер у господарів квартири більш живий і веселий, то їм найкраще зробити кухню в класичному або сільському стилі. Прояв тепла і духовності повинно бути присутнім в кухонній обстановці, якщо приміщення оформлене, що називається, по-домашньому. Виполнененіе кухні в бежевому, коричневому або молочному кольорі додасть простору тепло і особливий затишок, властивий домашній обстановці.

Ремонт на кухні починається з визначення місця розташування побутової техніки. Однак в обов’язковому порядку слід враховувати і присутність необхідних елементів меблів. Вбудована техніка дозволяє компонувати предмети інтер’єру максимально компактно. Слід дотримуватися єдиного стилю, тоді простір вийде гарним і гармонічним.