У всі часи кухня символізувала єднання сім’ї, і до цих пір вона не втратила цю свою особливість. Тому меблі, які створюють інтер’єр сучасної кухні, повинні відповідати багатьом функціональним особливостям. Тобто вони повинні бути затишними, красивими і відповідати своєму прямому призначенню. Щоб все це отримати в «одному флаконі», потрібно скористатися пропозицією і замовити меблі на замовлення.

По-перше, меблі можна точно підібрати під розміри приміщення. Запрошені для замірів фахівці з точністю зроблять необхідні заміри. Врахують розташування комунікацій, можливо, дещо доведеться перенести на інше місце, щось додати, щось видалити. Після цього всі вироблені виміри будуть перенесені в комп’ютерну програму, і вся спроектована обстановка ідеально впишеться в розміри кухонного простору. Мало того, будуть враховані всі побажання замовника – колір, фасон, форма майбутньої меблів, а також висота столу і стільців, якщо вони будуть затребувані.

По-друге, характерною рисою кухні на замовлення від стандартних меблів є те, що вона буде виконана в єдиному екземплярі, і іншої такої навряд чи хто знайде. Дизайнери, залучені для виконання даного проекту, врахують всі побажання замовника. І запропонують йому на вибір свої оригінальні рішення, що підкреслюють індивідуальні риси власника.

По-третє, проектувальники врахують правильне розміщення відносно один одного предметів меблів і підкажуть замовнику, що з чим більш сумісне. Можливо, господарі мають намір проводитимуть на кухні довгі зимові вечори. В такому випадку, їм запропонують спорудити камін або його імітацію і впишуть в інтер’єр додатково телевізор.

В іншому випадку, замовник може вимагати спроектувати кухню в народному стилі, і тут йому підуть назустріч і запропонують необхідні варіанти. Взагалі, сучасні оздоблювальні матеріали та політ дизайнерської думки можуть творити чудеса і відтворити абсолютно будь-яку фантазію замовника. Крім того, все це буде протікати не як раніше, з розгляданням намальованих на папері картинок, а в повному зануренні у віртуальну реальність, завдяки об’ємному комп’ютерному моделюванню. На екрані монітора можна буде розгледіти всі предмети з різних сторін, переставити їх з кута до стінки, і так далі. Можна буде підібрати колір фіранок, або яким світлом будуть світильники, все підвладне сучасним дизайнерам.

Крім того, фірми, що пропонують такі послуги, підтримують гнучку політику цін. Вони розуміють, що для розвитку бізнесу можна орієнтуватися тільки на товстосумів, тому вони раді будь-якому клієнту. З наявних стандартних модулів, шляхом різних комбінацій, вони допоможуть вписати меблі навіть в стандартну малогабаритну кухоньку за зовсім невеликі гроші. В кінцевому підсумку, все залишаться задоволені – замовники нової кухнею, а виробники виконаною роботою.