Найважливіша роль в інтер’єрі сучасної квартири приділяється меблям. З їх допомогою можна створити атмосферу королівської епохи, або ж ультрасучасного майбутнього.

Так, обстановка для офісу повинна налаштовувати її користувачів на успішну роботу, і при цьому залишатися непомітною для ока. А меблі в спальню купити потрібно для затишку в домі, вона повинна радувати око і приносити її власникам моральний спокій і задоволення.

Крім того, необов’язково щоб у всіх кімнатах будинку була однакова обстановка. Так, кухні або зал можуть виглядати без надмірностей, але кімната відпочинку повинна відрізнятися затишком.

Навіть за найскромнішими підрахунками, чверть дня люди проводять в ліжку. І від того, як вони там відпочивають, залежить їх кар’єра і побут. Особливо це стосується особистих відносин між членами сім’ї.

Статистикою продажів корпусних меблів доведено, що люди не схильні часто змінювати свою обстановку. В основному це приурочується до переїздів, капітальним ремонтам квартир або заміні інтер’єру, і робиться це не частіше ніж через десять років. Тому з купленої меблями може вирости ціле покоління, і вона повинна витримати без поломок весь термін експлуатації.

На превеликий жаль, габарити квартир більшості громадян не дозволяють розмістити в спальній кімнаті все, що хотілося. Через це набір спальних меблів тут невеликий – це, звичайно, ліжко, одна або дві приліжкові тумбочки, пуф і одежної шафа. Ще може бути встановлений комод, хоча його функції останнім часом часто виконують ліжкові ящики.
Останнім часом виробники все частіше пропонують в продаж ліжко-подіум. На них зручно спати, так як вони досить широкі, і під ними можна спорудити кілька ящиків для постільної білизни і нижньої білизни.

Взагалі, заможні власники квартир можуть замовити в спальню оригінальну ліжко на свій смак, тут, як то кажуть, фантазії немає меж. Головне, щоб меблі була зроблена з дерева або металу. Особливо варто уникати покупки меблів з клеєних деревно-стружкових плит і пластику. По-перше, невідомо, на якому клейовому складі зроблені ці плити. І, по-друге, метал завжди надійніше пластику.

Відмінний варіант спального ліжка – це коли її каркас зроблений з металу, а зверху обшитий дерев’яною обробкою. Якщо говорити про вибір матраца для ліжка, то в магазинах їх величезний асортимент – від водяних до ортопедичних моделей. Але найкраще при покупці спробувати полежати на ньому, щоб в подальшому не розчаруватися.