Найчастіше в кожному окремому будинку можна знайти місце для побудови дитячого майданчика. Найкращим варіантом буде, якщо поєднати на майданчику спортивні споруди зі звичайними ігровими спорудами. В цьому випадку діти залишаться задоволеними і щасливими.

Що необхідно врахувати для того, щоб вибрати місце під будівництво дитячого майданчика? Перш за все, необхідно врахувати той момент, що дитячий майданчик повинна бути добре видна вам батькам. Вона повинна проглядатися з усіх боків. Це необхідно для безпеки вашого ж дитину.

Природно, розміри ігрового майданчика залежать від площі ділянки, яка виділена під її будівництво. Найчастіше така площа становить 6 на 4. Такого розміру ділянки буде досить для того, щоб встановити необхідні і бажані ігрові споруди. Якщо говорити про ігровому майданчику для дітей старшого віку, то, природно, їм знадобиться більше місця. Вони вже не сидять в пісочниці, як малюки, не скачуються з гірок, які не катаються на гойдалках. Для них стіл для пінг-понгу буде якраз найоптимальнішим варіантом.

Облагородити дитячий майданчик можна по-різному. Є варіант засипати її повністю піском, можливо, засадити дрібної травою. Варто продумати ще один момент – це захист від вітру і палючого влітку сонця. Необхідно вибудувати декоративну стінку, яка буде захистом. Можливо, її прикрасити пагонами рослин або ще чим-небудь цікавим.

Що має бути на дитячому майданчику?

1. Пісочниця. Головним є наявність пісочниці. Адже саме завдяки піску дитина розвиває дрібну моторику, фантазію, уяву. Діти будують замки з піску, ліплять фігури, збирають пісок лопаткою в відерце і т. Д.
2. Гойдалки. Улюбленою справою для діток є покататися на гойдалках. Гойдалки також можна зробити своїми руками. Необхідно просто розкопати дві ями, близько 60 см глибиною і встановити спортивні стовпи. Потім після цього закріпити перекладину. Перекладина може бути дерев’яною або оцинкованої.
3. Турнік. Добре, якщо на дитячому ігровому майданчику будуть кант, кільця, сходи з мотузки і т. д. Це все необхідно для фізичного розвитку дитини. Варто зауважити, що і це можна зробити своїми руками. Просто потрібно купити бруси і встановити їх так само, як і гойдалки. Важливо також зауважити, що від довжини бруса залежить, скільки ви зможете розмістити на ньому спортивних іграшок.