При облаштуванні спальні потрібно бути уважним і зважити всі за і проти.

Адже це ваша зона комфорту і відпочинку, де ви будете перебувати більшу частину свого життя. Спальна кімната – це, перш за все зона релаксу, і потрібно щоб було менше предметів і більше простору. Найчастіше, найважче в облаштуванні спальні це – підібрати правильний дизайн інтер’єру. Також, при плануванні, багато хто задається питаннями: Як все вмістити? Як підібрати колірну гамму до смаку? Зонування меблів і т. д. На всі ці питання, знайдуться відповіді в даній статті.

Вибір колірної гами в дизайні

Давно відомо що, певні кольори впливають на настрій і психіку людини. Наприклад, світлі тони розслаблюють зір і візуально розширюють кімнату, а темні тони навпаки візуально зменшують, і впливає на зір, викликаючи відчуття тяжкості. Переважно буде вибрати світлі відтінки, головне правильне поєднання кольорів.

Зонування кімнати

Перш за все, потрібно відзначити і розділити зони в кімнаті. Такі, як: Місце для сну, зона для туалетного столика, робоча зона, гардероб, все це потрібно буде правильним чином вмістити і по максимуму без зайвих предметів. Адже в спальні важлива не тільки краса, а й функціональність. Також, так як це місце для сну, краще залишити якомога більше простору.

Підбірка меблів

Невід’ємна частина в облаштуванні спальні це – вибір функціональної і малогабаритної меблів. Також, обрана меблі повинна поєднуватися з дизайном і текстилем кімнати. Якщо спальня невелика, то, замість традиційних орних шаф, можна вибрати шафа-купе. При виборі ліжка, краще віддати перевагу ліжка з балдахіном, так кімната буде виглядати набагато розкішніше.

Елементи декору та аксесуари

Не буде зайвим доповнити кімнату красивими і поєднуються з текстилем аксесуарами. Наприклад: Повісити на стіну картину, поставити на ліжко подушки різних форм, також, можна розставити вазочки і статуетки, що додадуть розкіш і затишок. Головне не переборщити, не варто забувати, що це спальна кімната, а не музей. Все в міру.

Головні критерії, які не варто забувати це – сполучуваність, мобільність, якість і безпеку. В результаті вивчивши і ознайомившись з правилами та порадами, можна з упевненістю сподіватися, що облаштування спальні вдасться набагато легше і швидше.