Лофт – це житлове приміщення, вмебльоване в колишніх постіндустріальних приміщеннях, наприклад, фабриках, складах.

Це може бути квартира або будинок з великим, високим і відкритим простором, виконаним в індустріальному стилі.

Характеристики стилю

У стилі лофт розрізняють жорсткі і м’які версії. Жорсткі лофти – це житлові комплекси, створені в уже існуючих промислових будівлях (старі склади, фабрики, зерносховища, сталеливарні заводи і т. д.). Вони характеризуються:

  • великими відкритими просторами;
  • суворими інтер’єрами зі склом;
  • сталлю і камінням;
  • високими стелями;
  • великими вікнами або заводським освітленням.

Однак лофт можна влаштувати і в звичайних квартирах і будинках. Це так званий м’який лофт.

З чого почати?

Однак не всі знають, як розробити дизайн інтер’єру приватного будинку в цьому стилі. Це, правда, що він, завдяки величезному простору залишає мешканцям повну свободу, але тільки кліматичний декор і оздоблення дозволять підкреслити те, що найбільш красиво для постіндустріальних інтер’єрів. Прочитати про дизайн будинку в різній стилістиці можна в джерелі. Незвичайне простір, є ідеальним місцем не тільки для життя. Постіндустріальні елементи відрізняють будинку від інших стилів, надаючи їм унікальний і виразний від.Лофти – це, за загальним визнанням, житло високого рівня, але їх головною рисою є не тільки розкішний і сучасний інтер’єр.

М’які лофти, створюються з нуля, але мають більшість елементів, що характеризують класичний стиль: скління, метал, великі відкриті простори, високі комнати.Вдохновеніе фабричним дизайном і міським стилем має відіграти ключову роль в дизайні інтер’єру приватного будинку. Невіддільними елементами планування є видимі будівельні матеріали: цегла, бетон або дерево. Незакінчені бетонні стіни без покриття – вітрина лофт. Якщо червона цегла і дерево не переконують, можна використовувати сталеві елементи і металеві акценти, створюючи більш суворий клімат.Індустріальний стиль не повинен бути холодним і сирим. Вибираючи дерев’яні елементи і білий як домінуючого кольору, інтер’єру надається більш затишний характер. Яскраві кольори меблів або барвисті, але економічні декорації відмінно долають аскетичне пространство. Кабелі, труби, труби і електроустановки ховаються в стінах. Потрібно встановити довгі підвісні світильники і люстри. Штучне освітлення, підвішене на різних рівнях, підкреслює чарівність фабричного інтер’єру.

Кімнати і меблі

Перевага лофт – його розмір. Високий, просторий інтер’єр сподобається тим, хто цінує почуття свободи. Не треба порушувати відкриту формулу простору, краще максимально використовувати її. Переважаючі тенденції вимагають мінімалізму. Прості форми меблів з гладкими поверхнями працюватимуть найкраще. Меблі, кольору, матеріали, декоративні елементи повинні гармоніювати з простотою інтер’єру, щоб він виглядав послідовно і акуратно. Безумовно, потрібно зосередитися на якості оздоблювальних матеріалів і прикрас, а не на колічестве.Также необхідно розглянути призми зон (кухня, спальня, вітальня). Не потрібно намагатися розділити простір перегородками. Для поділу зон, використовуються рішення, які підходять для просторих інтер’єрів.

Кухня в лофт це частина вітальні, як їдальня, студія або бібліотека. Межі вітальні в мансарді позначаються килимом, який стає не тільки прикрасою, але і виділяє денну зону. Килим це ідеальна основа для диванів і лавок. Можна використовувати полки з відкритими стінами, щоб визначити межі зон.