Вітальня – це приміщення, в якому прийнято зустрічати гостей, відзначати свята або проводити час в затишному родинному колі вечорами. Щоб в кімнаті було комфортно і красиво, варто визначитися з її оформленням.

Можна в розділі вибрати готові меблі для вітальні, відвідавши інтернет-магазин. Якщо ви зупинилися на класиці, варто ознайомитися з основними нюансами й важливими моментами інтер’єру.

Характеристики вітальні в класичному стилі

Вітальня вважається візитною карткою квартири, тому в її інтер’єрі все повинно бути ретельно продумано. Щоб втілити класичний стиль, дотримуйтесь простих правил:

  • в інтер’єрі повинні бути присутніми натуральні матеріали високого рівня якості;
  • вибирайте спокійні відтінки меблів, стін, підлоги та стелі, адже в класичному стилі яскраві тони не прийнятні;
  • якщо говорити про текстилі, він може бути однотонним або декорованих елегантними орнаментами;
  • для класичного інтер’єру характерна асиметрія, яка може торкатися як елементи декору, так і предмети меблів;
  • на меблях, прикрасах і джерелах освітлення можуть бути присутніми позолочені елементи, але їх не повинно бути занадто багато.

Дотримуючись цих правил, ви отримаєте ідеальну вітальню в класичному стилі. У такому приміщенні буде дійсно затишно і комфортно.

Які меблі вибрати для вітальні в класичному стилі?

У класичному інтер’єрі доречна красива і добротні меблі. Вам варто відповідально поставитися до її вибору, щоб підкреслити свій смак і достаток.

Шафи повинні бути виконані з натуральної деревини. У класичному інтер’єрі відмінно виглядає меблі з відкритими полицями або дверцятами зі скла. Вибираючи кавовий столик, зверніть увагу на моделі з вигнутими ніжками. Якщо говорити про стільці, то їх спинки повинні бути елегантними та витонченими. Щоб вдихнути в інтер’єр нотки розкоші, скористайтеся позолоченою фурнітурою.

Вибирайте красиву і комфортну м’які меблі для своєї вітальні. Глибокі та зручні крісла, широкі дивани, шикарні пуфи – все це обов’язково приживеться в приміщенні. Матеріал оббивки повинен бути дорогим: оксамит, шкіра, гобелен і так далі. У класичному інтер’єрі чудово виглядають предмети меблів з каретною стяжкою. Від таких виробів просто неможливо відірвати погляд.

Поставтеся до оформлення дизайну вітальні в класичному стилі відповідально. Завдяки правильному підходу до питання ви зможете втілити в життя цікаві ідеї!