Вітальня – це кімната, яка говорить про смаки господарів квартири. Правильно оформлена кімната буде гармонійно «зливатися» з інтер’єром приміщення. Тому до дизайну вітальні варто поставитися серйозно.

Найбільша кімната в квартирі грає роль вітальні, її красиво оформляють і декорують в певному стилі. Але перш ніж його вибрати, потрібно запитати думку кожного члена сім’ї, тому, що ваш вибір не завжди сподобається іншим. Сьогодні існує велика кількість дизайнерських оздоблень і планувань. Вони можуть зробити кімнату більш оригінальне. Оригінальні задумки і різноманітні форми дають можливість поекспериментувати і внести «ягідку» в інтер’єр. У маленькій квартирі, завжди все кути зайняті, на кухні багато місця займає куточок, в дитячій ліжко і кутовий комп’ютерний стіл, вітальня теж не вільна, тут і телевізор і диван.

Оформити вітальню в класичному стилі – в останні роки досить популярно, адже класика завжди затребувана. Як і раніше капітелі і колони залишаються в моді. Дуже красиво виглядають меблі і прикраси зі шкіри та дерева. Залишається «старої» традицією використовувати великий буфет в якому безліч ящиків і полиць, де розміститися весь посуд і сімейні реліквії, і все буде на увазі.

Звичайно, варто зауважити, що камін в класичному стилі є незамінним елементом, він зробить будь-який будинок багатшими і красивіше. Для зведення такого атрибута використовують різні види каменю і його імітації. Жоден класичний стиль не обходиться без гарного круглого або іншої форми столу і дерев’яних стільців. Оригінальності вітальні, в традиційному класичному стилі, можна додати за допомогою старовинних підлогових годин з маятником або красивих імітацій раритетних розписних ваз.

Перш, ніж почати оформлення, потрібно чітко визначитися, для яких саме функцій вона буде призначена, адже ця кімната здатна збирати не тільки всіх членів сім’ї, а й приймати гостей. Ви можете розділити кімнату на зони і цим самим зекономити всю площу приміщення. Для створення таких зон вдаються до варіанту створення різно-рівневих підлог. Наприклад, на подіумі можна зробити місце для прийняття їжі, а сходинками можна відокремити зону відпочинку біля каміна.

Ще один спосіб зробити вітальню в класичному стилі – це підібрати дорогу і красиву меблі. Як правило її можна прикрасити меблями з натуральної шкіри, яка в інтер’єрі приміщення буде добре і гармонійно поєднуватися і підкреслить вашу спроможність.