Деталі автомобіля рано чи пізно виходять з ладу. Даний момент пов’язаний або з природним зносом, або з ігноруванням правил експлуатації машини. Незалежно від ситуації перед водієм встає питання, де вигідніше купувати запчастини. Дуже часто в цьому випадку звертаються до б / в ринку. І дивного тут нічого немає: тут можна придбати оригінальні запчастини майже в половину дешевше, ніж пропонує виробник за нову деталь.

За підсумком купити автомобільні запчастини бв в Україні на перевірених сайах авторазборок завжди можна набагато дешевше, ніж нові у офіційного дилера. Однак перед тим, як оформити замовлення, потрібно знати кілька тонкощів вибору постачальника б / в деталей.

На що звернути увагу?

Щоб б / в деталь була оригінальною, а не підробкою, увагу при виборі варто звернути на наступні моменти:

  1. Чи є маркування виробника. Якщо запчастина оригінальна, даний момент точно буде вибитий на поверхні у вигляді цифр і букв. Щоб дізнатися заводський номер, можна звернутися до вийшла з ладу деталі на вашій машині: там буде все вказано.
  2. Немає маркування або воно не збігається – запчастина або підробка, або просто невідповідна.
  3. Попросіть продавця вислати додаткові фотографії. Виникли проблеми – краще відмовитися від співпраці.
  4. Дізнатися про документи: чи надає їх компанія для ознайомлення. Даний момент стосується сертифіката або декларації про відповідність вимогам техрегламенту.
  5. Перевагою буде, якщо постачальник зазначає ступінь зносу запчастини, з якого саме автомобіля вона була знята, де він обслуговувався і т.п. Якщо з розбитою або з втопленою, це може сильно позначитися на функціональності деталі.
  6. Постачальник також має вказати, скільки машина пробула на ходу до зняття з неї тієї чи іншої запчастини.
  7. Чи дається гарантія. На б / в запчастини термін гарантії зазвичай становить від 7 днів до 6 місяців (в залежності від типу деталі). Деякі постачальники дають гарантію на більший термін.
  8. Покупка б / в запчастин буде ризиком в тому випадку, якщо не знати, як вибирати.

Поради, перераховані вище, допоможуть купувати бувші у використанні деталі для автомобіля, які ще зможуть прослужити протягом довгого часу.

Такий підхід дозволить заощадити значну суму грошей: якість роботи машини ніяк не знизиться. Головне – знайти надійного постачальника, який пропонує споживачеві оригінальні запчастини, а не підробки. В такому випадку ризик придбати запчастина низької якості зводиться до мінімуму.