Джинси – найулюбленіша річ в гардеробі, незалежно від стилю і силуету. Універсальність джинсів робить їх ідеальним варіантом при створенні як повсякденного, так і більш витонченого образу.

У цьому сезоні вибрати є з чого, а особливо помітний тренд на прямі моделі темно-синього відтінку. Для більш сміливих образів можна вибрати джинси виконані в техніці печворк з різних шматочків джинсової тканини. Щоб образ вийшов вдалим і не викликав сумнівів, важливо пам’ятати про ключові правила у виборі джинсів на сайті https://denim.ua/g765342-dzhinsy-wrangler.

Щоб збільшити стегна…

 1. Носіть двоколірні джинси, зі світлим верхом і темними штанинами.
 2. Вибирайте яскраві моделі.
 3. Звертайте увагу на джинси з чітким силуетом або джинси skinny.
 4. Віддавайте перевагу мішкуватим моделям, які не підкреслює талію.

Якщо ви носите skinny, тоді…

 1. Не вибирайте занадто маленький розмір.
 2. Нехай декоративних елементів буде якомога менше.
 3. Зверніть увагу на довжину моделі – джинси не повинні бути занадто короткими.
 4. Джинси повинні прилягати до тіла, але не повинні занадто обтягувати.
 5. Не намагайтеся “натягнути” джинси поверх високого взуття.

Вибираючи мішкуваті моделі…

 1. Не вибирайте занадто великий розмір.
 2. Відмовтеся від занадто довгих штанин.

Після 40…

 1. Краще не поєднуйте моделі skinny з об’ємним верхом (вийде уникнути неохайного ефекту).
 2. Намагайтеся частіше поєднувати джинси з каблуком або інший більш елегантною взуттям.
 3. Відмовтеся від “рваних” моделей (особливо, з дірками на колінах).
 4. Носіть джинси з ременем, щоб вигідно підкреслити силует.

Найзручніша і найчастіше використовувана річ в гардеробі просто зобов’язана сидіти на вас добре. Але як зорієнтуватися в різноманітті моделей і вибрати собі правильні джинси по фігурі? розповідаю по порядку:

Починати пошук вдалої моделі краще з класичної прямої моделі (шукайте позначку “straight”), вузького полупрілегающего крою. Цей варіант підходить більшості і є базовим.

ЯК ВИБРАТИ ІДЕАЛЬНІ ДЖИНСИ

Чим вище посадка, тим довше здаються ноги. Але у цього правила є протипоказання для дівчат з широкою талією. Тому у виборі посадці потрібно орієнтуватися на саму вузьку частину тіла (якщо у вас це талія -то посадка може бути висока, якщо стегна -то посадка середня або низька).

Зараз в тренді різні варіанти об’ємних моделей джинс з різними варіаціями по крою (Момсен, бойфренди, слаучі, банани і т.д.) Вибираючи подібну Модель для себе, врахуйте нюанс: щиколотка повинна бути відкрита, тобто краще підвернути джинси, щоб показати саме тонке місце ноги. В іншому випадку навіть самі стрункі ніжки можуть здатися занадто масивними.

Краще вибирати джинси з класичною фактурою деніму, тонкі легінси з джинсовим забарвленням, як правило, виглядають дешево і сердито.

Будь-які потертості, вибілені плями і інший декор на джинсової тканини може додавати обсяг. Хочете додати обсяг в потрібних вам місцях-використовуйте декор в цих місцях. Хочете приховати обсяг вибирайте рівномірно забарвлений денім з щільною фактурою темних відтінків і без декору.

Джинси з кокеткою «сердечком» або V-подібної кокеткою візуально підтягують і піднімають сідниці, створюючи ефект «Пуш-Ап» на відміну від прямої кокетки. У джинсах із прямою кокеткою попа буде виглядати більш плоскою.

Велике значення слід приділити у виборі дизайну кишень. Ця деталь акцентує на собі увагу і може впливати на візуальне сприйняття постаті. Не варто вибирати джинси з дуже великими і об’ємними або, навпаки, з дрібними, низькими або високими, а також близько пришитими кишенями або без них. Кращий варіант це кишені на кілька см нижче кокетки, співмірні вашій фігурі і крою джинс.