Вважається, що немає нічого кращого, ніж пластикові вікна, так як вони зарекомендували себе в силу своїх властивостей експлуатації. У таких вікон практично немає недоліків, зате плюси можна перераховувати дуже довго.

Тут варто відзначити, що пластикові Королевские окна відмінно проявляють себе як в звукоізоляції, так і в теплоізоляції квартири, особливо якщо використовуються в регіонах, де зима буває дуже суворою.

Сучасні види пластикових вікон виробляються з якісних матеріалів, які витримують тривалу і сильне навантаження.

Вибір вікон ПВХ

Головний секрет вибору пластикових вікон полягає в тому, що багато компаній пропонують таку послугу, відповідно ринок перенасичений пропозиціями, а як наслідок у всіх різна ціна, так як не помилитися при виборі, якщо два виробника пропонують рівну ціну?

Технічні деталі.

Пластикові вікна, якщо бути точним – металопластикові, мають складну будову всередині, хоча зовні виглядають досить просто.

Основні складові частини:

  1. пластмасова рама – профіль
  2. армючі елементи
  3. підрамник
  4. склопакет
  5. штапики – кріпильні планки
  6. гумові прокладки ущільнювачів
  7. фурнітура
  8. укоси
  9. відливи
  10. підвіконня

ПВХ (полівінілхлорид) – це екологічно безпечний, стійкий до зовнішніх впливів матеріал. Для посилення профілю з нього додають армуючої сталь, вона виділена червоним кольором на схемі. Товщина армування не менше 1.4 мм і залежить від виробника.

Типи використовуваних стекол

Флоат. Скло з гладкою поверхнею і високою прозорістю.
Триплекс. Такий тип скла складається з декількох шарів: скло, плівка і скло. Відрізняється високою ударостойкостью: при ударі скло не розлітається на осколки.
Селективне. Поверхня таких стекол не пропускає короткі хвилі і пропускає довгі. Взимку це властивість дозволяє не пропускати холод, а влітку утримувати прохолоду.
Армовані. Армоване скло має спеціальну сітку, яка підвищує його міцність.
Загартоване. При розбитті розпадається на невеликі негострі осколки.
3.3. фурнітура
До фурнітури відносяться замкові механізми, засувки, запори, ручки. Набір тієї чи іншої фурнітури визначається, наприклад, способом відкривання вікна. Найскладнішим набором є фурнітура для поворотно-відкидного вікна.

Термоізоляція

Кажуть, що вікна ПВХ прекрасно справляються з цим завданням на всі 100%. Однак можна з точністю сказати, що це не так. Так, вони дійсно утримують тепло і не дають йому вийти на вулицю, а також не пускають холодне повітря в квартиру, але монтажні шви все одно будуть пропускати, хоч і незначну, а все таки частина холоду.

Звукоізоляція

Повноїго захисту від звуків очікувати від вікон ПВХ не варто. На що потрібно звернути увагу при виборі вікон, так це відсутність повного ізолювання від низькочастотних звуків і вібрацій, а ось високочастотні звуки такі вікна утримують повністю.

Також не варто вірити всім підряд міфам, які стосуються пластикових вікон, так як не завжди це є правдою. Краще зайвий раз запитати експертів, якщо ви в чомусь не впевнені.

Профіль

Даний елемент є мало не найважливішим при виборі вікон ПВХ. Матеріал повинен бути високої якості, щоб витримати будь-які погодні зміни за бортом. Товщина стінок повинна бути не менше 3 мм. Це обумовлено тим, що менша товщина профілю не дасть вашого вікна прослужити вам вірою і правдою довгий час.

Також важливо враховувати кількість повітряних камер. Це дуже сильно позначається на теплоізоляції. У вікна обов’язково повинна бути армована вставка, яка і створює необхідну надійність.

Дуже важливо вибирати відомого виробника, який дає тривалу гарантію і надає ремонт.