Заміна міжкімнатних дверей проводиться нечасто, тому варто підібрати моделі, які можуть прослужити багато років без погіршення своїх експлуатаційних якостей. У магазинах сьогодні представлені різноманітні моделі дверей, які відрізняються за ціною, зовнішнім виглядом і конструкції. Тому питання, як вибрати міжкімнатні двері не є пустим, адже недосвідченому в питаннях будівництва покупцеві нескладно і розгубитися серед пропонованого різноманіття.

Для того щоб правильно підібрати міжкімнатні двері та дізнатись, яка на межкомнатные двери цена Кривой Рог, потрібно заздалегідь скласти список вимог і критеріїв. Як правило, важливими моментами для більшості покупців є такі моменти:

  1. Ціна дверей;
  2. Дизайн – оформлення, колір, наявність скляних вставок та ін.
  3. Тип відкривання.

Перш ніж вибрати ту чи іншу момент, варто переконатися в тому, що вона відповідає вимогам, що пред’являються, а допоможе вибрати дійсно якісні міжкімнатні двері відео з порадами експертів.

Матеріал виготовлення та спосіб обробки

  • МДФ – мелкодисперсная фракція, фактично плита з тирси, які склеїли під тиском. Це натуральний матеріал, оскільки в ролі клею тут виступає лігнін – речовина, що виділяється при нагріванні деревини. МДФ стійка до змін температури, не гниє. При високій вологості може розбухнути.
  • ДСП – деревно-стружкові плити. Дешевий аналог МДФ з відходів виробництва, які склеїли за допомогою формальдегідних смол. Не самий екологічний варіант, зате недорогий. Стійкість до вологи середня.
  • Металеві двері з анодованого алюмінієвого профілю добре тримають форму і стійкі до навантажень. Найчастіше мають скляні вставки. Поки також не отримали особливого поширення в якості міжкімнатних, але іноді використовуються в інтер’єрах в стилях хай-тек або лофт, де металевий блиск алюмінію дуже доречний.
  • Скло, як правило, використовують в якості вставки в дерев’яні двері або двері з МДФ. Але повністю скляні двері зустрічаються все частіше. Для виготовлення скляних дверей застосовується загартоване скло (з підвищеною стійкістю до ударів), матолюкс, триплекс (скло, що чергується з полімерною плівкою).
  • Натуральне дерево – хвойні (ялина, сосна) і листяні (дуб, горіх, ясен) породи. Натуральна деревина вразлива до вологи, тому з часом двері можуть растрескаться або змінитися в розмірах. Велике значення має якість склейки.

Міжкімнатні двері обробляють натуральними або синтетичними матеріалами. Найпопулярніший натуральний матеріал – шпон. Це тонкий зріз деревини товщиною 0,4-1 мм, покритий зверху лаком. Екологічно чистий, миється стандартними засобами, не змінює характеристик до 15 років використання.

У нього є бюджетний аналог – шпон файн-лайн. Це фарбована і укладена шарами стружка, отримана з лущеного натурального шпону. Виготовляється з м’яких порід дерева, тому в ньому більше клею (7-8%). Матеріал неміцний, тому його покривають декількома шарами лаку, які згодом можуть растрескаться.

Особливості вибору в квартиру

Яку міжкімнатні двері вибрати для квартири, залежить перш за все від того, в якому стилі оформлено приміщення. Більшість квартир має схожі показники по вологості, температурі, звукоізоляції і т.д. Тому і виробники орієнтуються на ці параметри. А значить, вибирати двері, по суті, можна тільки по дизайну.

Крім того, на вибір впливає тип приміщення. Так, для кухні та ванної краще підібрати двері підвищеної вологостійкості, а для дитячої – по можливості з екологічно безпечних матеріалів. Крім того, для дитячої (або для спальні літнього родича) можна підібрати двері з підвищеною звукоізоляцією. В іншому вирішальне значення мають стиль і дизайн.