Фінська сауна – це приміщення, яке обшите дерев’яною вагонкою та дерев’яними полицями, містить в собі пічку-кам’янку. Як обшивка може використовуватися таке дерево як сосна, кедр, вільха або осика. Біля печі намагаються обшивати стіни вільхою. Ця порода дерева добре переносить перепади температур і не гниє в приміщеннях з високою вологістю. Що стосується сосни або кедра, то ці хвойні породи надають приміщенню унікального аромату.

До речі, якщо вас цікавлять правила вибору сауни, то радимо відвідати сайт melanie.co.il вже зараз.

Відмінність лазні від сауни

У сауні жар сухий, температура може регулюватися від 70 до 130 градусів. Вологість у сауні не перевищує 15%. Піт виділяється на поверхню шкіри завдяки високій температурі повітря. Що стосується лазні, то тут вологість повітря може сягати 70%. Температура повітря у лазні не перевищує сімдесяти градусів. Тіло в лазні прогрівається швидше, тому вологість повітря висока.

Як правильно відвідувати сауну?

Для нормального відвідування сауни знадобиться близько двох годин. Приймати їжу перед відвідинами сауни не рекомендується протягом двох годин. Попередньо потрібно прийняти душ, шкіру протерти рушником насухо. Намагайтеся на першому етапі перебувати в сауні не більше десяти хвилин. На другому етапі відвідини сауни можна збільшити на п’ять хвилин. У разі погіршення самопочуття необхідно вийти з сауни та прилягти в прохолодному місці.

Після сауни спочатку необхідно понизити температуру тіла. Для цього достатньо поринути у прохолодну воду. Не рекомендується обтиратись снігом, такий різкий перепад температур може витримати не кожен організм. Для релаксації організму можна скористатися джакузі чи штучними гейзерами. Після відвідування сауни необхідно спокійно посидіти, укутатися та випити чай із трав.

Переваги відвідування ІЧ-сауни

Основною перевагою інфрачервоної сауни, яку радимо придбати в магазині melanie.co.il, є глибоке прогрівання тіла, зазвичай воно прогрівається на глибину до семи см. Завдяки глибокому проникненню інфрачервоних хвиль у тіло організму, прискорюються обмінні процеси. З організму виводиться зайва рідина, покращується метаболізм, тканини організму інтенсивно забезпечуються киснем. Прогрів ІЧ-випромінюванням сприяє підвищенню імунітету організму, а також відвідування інфрачервоної сауни є профілактикою проти багатьох захворювань.

При регулярному відвідуванні сауни можливий лікувальний вплив на організм. Також перевагою ІЧ-сауни є:

  1. Ефективне покращення стану організму.
  2. Підіймається імунітет.
  3. ІЧ-хвилі корисні не лише дорослим, а й дітям. В ІЧ-сауні відсутній значний перепад температур.

Відвідувати сауну може практично кожен, особливо вона корисна людям, схильним до частих вірусних захворювань, ЛОР-захворювань. Бажано відвідувати сауну людям із проблемами целюліту, тобто з порушеннями обміну речовин.