Білий чай росте в високих горах провінції Фуцзянь (Східний Китай). Він володіє вишуканим і делікатним смаком. Має безліч терапевтичних застосувань (підходить для будь-якого віку).

Цей чай містить неймовірну кількість антиоксидантів, тому він надзвичайно цінний для будь-якої здорової дієти. Крім зниження ризику серцево-судинних хвороб і злоякісних новоутворень, білий чай запобігає затримці рідини, покращує травлення, а також допомагає спалювати жир.

1. Антиоксидантна здатність

Білий чай – це найпотужніший антиоксидант в природі. Кілька досліджень показали, що він дає набагато більше енергії, ніж зелений чай, і містить в три рази більше поліфенолів.

Ефекти цього чаю можна порівняти з ефектами апельсинового соку. Все це завдяки високому вмісту антиоксидантів. Це означає, що він забезпечує здоров’я, молодість і кращий захист для організму. У білого чаю є ще одне незрівнянну перевагу – він запобігає накопиченню ліпідів в 10 разів ефективніше зеленого чаю. Двох чашок цього чаю в день достатньо для підтримки більш красивою і стрункої фігури.

2. Багатий вітамінами

Білий чай, який пропонує інтернет магазин чаю tea.ua – це природне джерело вітаміну «Е» і вітаміну «С». Завдяки цієї причини він вважається потужним імуностимулятором. Крім зміцнення імунної системи, чай сприяє поліпшенню здоров’я кістково-суглобової системи, здоров’я шкіри і волосся.

3. Знижує ризик серцево-судинних недуг

Завдяки своїм цінним антиоксидантам, білий чай знижує поріг холестерину в крові, особливо ліпопротеїнів низької щільності (ЛПНЩ). Він стимулює кровообіг, покращує еластичність вен і артерій. Це цінна перевага, бо воно робить серце більш здоровим і сильним.

4. Захист ротової порожнини

Як і зелений чай, білий також має доведені переваги в догляді за здоров’ям порожнини рота. Дві чашки чаю в день сприяють зміцненню і здоров’ю зубів, а також захисту від карієсу. Цей чай зміцнює ясна і захищає їх від інфекцій. Якщо у вас проблеми з пародонтом, то потрібно випивати по 1 чашці білого чаю в день.

5. Допомагає схуднути

Це одне з найвідоміших переваг цього ароматного напою. Білий чай допомагає підтримувати здоров’я і стрункість тіла, оскільки він прискорює метаболізм, сприяє спалюванню жиру і врівноважує рівень холестерину. Крім того, запобігає затримці рідини і поліпшує травлення. Рекомендується випивати 1 чашку білого чаю після основних прийомів їжі.

6. Антиканцерогенні властивості

Відвар з білого чаю володіє доведеним позитивним дією проти злоякісних утворень. Це в основному пов’язано з антиоксидантним ефектом. Були проведені різні дослідження білого чаю, в яких спостерігалася його здатність захищати шкіру від ракових клітин. Цей ефект спостерігався особливо щодо клітин Лангерганса, які зазнають кількісні і якісні зміни при тривалому впливі ультрафіолетового світла. Крім того, поліфеноли, що містяться в чаї, також блокують утворення злоякісних новоутворень.