Елітна сантехніка Hansgrohe одержала найпрестижнішу світову премію в галузі дизайну Red Dot Award. Товари ще навіть не з’явилися у вітринах шоурумів, а вже отримали визнання експертів. Бажана нагорода присуджується лише розробкам з бездоганним дизайном. Роботи переможців виставляються в Музеї Red Dot, який є найбільшим у світі зібранням досягнень, що прикрашають оточення сучасної людини та роблять його зручним.

На конкурс компанія Hansgrohe представила три інновації: асортимент душів Rainfinity, душову систему Croma та термостатичний змішувач для ванни Ecostat. Одна з позицій отримала головний приз і диплом «Best of the best».

Журі складається з 40 найвизнаніших фахівців у світі дизайну. З року в рік склад експертів змінюється, однак, незмінним залишається неупередженість і дотримання Кодексу честі. Члени журі відсторонені від оцінювання розробок, в яких брали участь самі.

Вишуканий дизайн Rainfinity знаходить вражаючі способи інтерпретувати знайомі форми, створюючи при цьому нову концепцію. Його розумні та функціональні рішення роблять душові кабіни особливими й впізнаваними. Такі інновації з інтуїтивно зрозумілим управлінням, перетворюють ванну кімнату в надихаючий домашній СПА для релаксу та відпочинку – сказав один з експертів Red Dot, пояснюючи свій вибір. Сантехніка Hansgrohe – це естетична довершеність, її відрізняє збалансована концепція, що є гармонійним поєднанням між сучасними формами та функціональністю – підкреслив його колега.

Компанія Hansgrohe – бренд з великою історією. У торговельної марки бездоганна репутація, продукцію використовують і цінують у всьому світі. Виробник вкладає в розробки інноваційні ідеї та гарантує бездоганну якість. Сьогодні будь-який споживач може придбати сантехнічне обладнання для ванної або кухні під торговельною маркою Хансгрохе, офіційним представником бренду в Україні є магазин Depoint.