Стеля в спальні може бути будь-якою. Саме з цієї причини і виникає питання, яка з них буде кращою.

Нижче наводиться список, з якого і буде вибиратися оптимальне рішення:

  • натяжна;
  • підвісний;
  • з гіпсокартора;
  • з фактурної штукатурки.

На сайті виробника стель представлена ​​ціла галерея продукції. Без проблем можна здійснити вибір стелі, який найкращим чином підійде для конкретно Вашої спальної кімнати.

Позитивні сторони натяжних стель

Якщо Ви хочете отримати максимальний ефект, але при цьому затратити мінімум грошей, сил і часу, то натяжна стеля – це гарантовано Ваш вибір. Суть полягає в тому, щоб на самому початку розташувати напрямні профілі.

Вони повинні виставлятися за рівнем. Фахівці використовують спеціальний лазерний рівень, який одночасно вказується кордон установки відразу на всіх стінах. Однак перед тим, як приступити до установки натяжної стелі, необхідно переконатися в тому, що все для освітлювальних приладів вже підготовлено.

Зокрема, якщо планується встановити точкові світильники (софіти), має сенс подбає не тільки про проводах, які будуть розташовуватися під натяжною стелею, а й розташуванні кріплення для освітлювального приладу.

Звичайно, існують особливо малі освітлювальні прилади, які володіють незначним вагою. Але для більшості джерел світла все ж потрібен спеціальний кріплення.

Гіпсокартон і фактурна штукатурка

З гіпсокартону можна виконати практично будь-які конструкції і виглядати вони будуть дуже презентабельно. У нішах на стелі можна розташувати освітлення, щоб воно було м’яким.

Але існує у гіпсокартону один істотний мінус – він катастрофічно вразливий для води. Тобто, якщо Ви опинитеся затоплені сусідами зверху, то гіпсокартон або сам відвалиться, або його доведеться демонтувати через загрозу обвалення на голову.

Фактурна штукатурка – одні з найбільш поширених способів обробки стелі в спальні. З її допомогою можна домогтися унікальний текстур і зображень. Серед переваг даної методу – доступна ціна і невелика вага.

Створювати фактуру можна, як за допомогою спеціальний валиків, які представляю собою не що інше, як матрицю конкретного малюнка. Так і звичайним шпателем.