Рано чи пізно кожен домовласник стикається з необхідністю робити ремонт у ванній кімнаті.

Перед початком цього важливого процесу потрібно продумати розташування сантехнічних виробів, розведення інженерних комунікацій і, звичайно, визначитися з підлоговими і стінними покриттями.

Багато відомі дизайнери та проектувальники створюють інтер’єри з використанням керамічної плитки.

Це абсолютно виправдано, адже такий матеріал найкращим чином підходить для приміщень з підвищеною вологістю, значними температурними перепадами, ризиком розвитку цвілі і грибка.

Вибір плитки для ванної кімнати – процедура досить складна, але сайт MnogoPlitki.ru готовий прийти на допомогу!

Основні критерії вибору плитки для ванної

Плануючи придбати плитку для ванни в інтернет-магазині, в першу чергу слід грунтовно вивчити пропозиції, які існують на ринку.

Переважно відбирати відомих виробників, які позитивно зарекомендували себе за роки роботи на будівельному ринку. Імениті компанії дорожать своєю репутацією, тому педантично стежать за якістю продукції, що випускається.

На великих виробництвах застосовуються інноваційні технології, працюють досвідчені фахівці і передові дизайнери.

Зробивши вибір на користь заслуженого бренду, Ви будете впевнені, що кахельна плитка для ванної кімнати буде радувати не одне десятиліття.

Крім імені виробника і країни походження, на ціну матеріалів впливають і інші фактори. Основний з них – фізико-хімічні властивості.

Відповідно, чим кращі показники були отримані при випробуванні зразків, тим якіснішим є продукт, вироблений за аналогічною рецептурою.

Високі характеристики позначаються на ціні, але при цьому гарантують надійність, міцність, довговічність і зносостійкість плитки. Особливу увагу необхідно звертати на такі властивості:

  • Низьке водопоглинання (у особливо якісних зразків воно прагне до нуля).
  • Стійкість до кислот і лугів.
  • Якість глазурованого покриття. Поверхнева твердість.
  • Група зносостійкості (особливо актуально для підлогових варіантів).