У наш час все більше людей вважають за краще не обтяжувати себе проблемами, пов’язаними з тим чи іншим ремонтом квартири. Тому вони вибирають найбільш прийнятний в цьому випадку варіант – ремонт квартир під ключ.

І дійсно, такий підхід є найбільш вірним рішенням для тих, хто цінує свій час, не має бажання самостійно займатися цим процесом, а також для тих, кому необхідний ремонт, виконаний професійно і стислі терміни.

Виконати ремонт квартири від початку і до кінця самостійно, є досить скрутній завданням, а часом і не здійсненним. Пов’язано це в першу чергу з появою нових технологій, що застосовуються в процесі ремонту.

Мало того, що для здійснення певних ремонтних робіт (облаштування підвісних або натяжних стель, гіпсокартонні роботи тощо) потрібен певний професіоналізм і навик роботи, так плюс до всього, необхідна наявність спеціалізованого інструменту, якого у простого обивателя немає в наявності.

Звичайно, можна взяти необхідну будівельне обладнання та інструмент в оренду, а так само навчитися азам тих чи інших навичок, але на це у вас піде чимало часу і сил.

Ось і виходить, що без послуг професійних ремонтних бригад ніяк не обійтися. А з іншого боку, навіщо ж відмовлятися від подібних послуг, коли вигода від звернення в ремонтно-будівельну організацію очевидна.

У наш час на будівельному ринку послуг з’явилася достатня кількість компаній, що займаються ремонтом квартир під ключ, які заслуговують на увагу до себе. Тому ви завжди можете вибрати ту, яка найбільш приваблива для вас.

А тепер дозвольте ознайомити вас з основними етапами, які має на увазі під собою ремонт квартир під ключ.

Вирішивши співпрацювати з тією чи іншою компанією, вам необхідно зв’язатися з менеджером, який відповість вам на всі ваші запитання. Крім цього ви можете домовитися про приїзд фахівця, який визначить обсяги ремонтних робіт, терміни, порядок і етапи його проведення.

Після чого буде складено детальний план майбутніх заходів, і розрахована ремонтно-будівельний кошторис.

Так само в багатьох компаніях є можливість скористатися послугами дизайнера, який уважно вислухає всі ваші побажання і переваги, відносного майбутнього ремонту і, на підставі цього, створить дизайн-проект для вашої квартири.

Послуги дизайнера досить актуальні, так як з професійною допомогою ви отримуєте інтер’єр, який не тільки буде радувати вас довгий час, але і буде при цьому ергономічним і індивідуальним.

Солідні компанії зі своїми клієнтами укладають договір підряду, в якому чітко обумовлюються всі нюанси співпраці (вартість і терміни ремонтних робіт, гарантійні зобов’язання та інші тонкощі).

Після такого ґрунтовного етапу підготовчих робіт (без яких, до речі, ніяк не можна обійтися) починається безпосередньо сам ремонт.

Він включає в себе:

  • перепланіровочних роботи (якщо такі заплановано);
  • заміна вікон, дверей, сантехнічних труб, електропроводки;
  • підготовка стін, стелі та підлоги до чистової обробки;
  • підготовчий етап ремонтних робіт;
  • під чистове оздоблення квартири;
  • встановлення необхідного обладнання, інших аксесуарів і т. п .;
  •  підключення обладнання;
  •  наведення чистоти в квартирі.

Найкраще, коли ремонт квартири під ключ здійснюється майстрами високого класу. Так як в цьому випадку всі етапи ремонтних робіт будуть максимально узгоджені і продумані до дрібниць.