У процесі підготовки до весілля потрібно врахувати тисячі дрібниць. Зокрема, подбати про декорації для фотосесії, яка є невід’ємною частиною весільної програми. Одним з трендових напрямків нинішніх весільних церемоній є присутність в інтер’єрі банера – полотна, що створює фонову основу для фотосетів. Банер для весілля виконує відразу кілька функцій – це святкове оформлення місця проведення торжества, красива фонова заставка на задньому плані столу молодят, а також вдала декорація для створення стильних фотографій.

Неймовірний банер на весілля.

Вимоги до весільного банера

Весільний банер для фотозони — це досить варіативний елемент, який може бути виконаний в абсолютно несподіваних концепціях. Незмінним залишається загальне правило-банер повинен відповідати стилістиці весілля, відображати її тематику і не вибиватися із загальної колірної гами.

Майбутніх молодят, які організовують торжество власними силами без залучення команди оформлювачів, часто хвилює питання, де можна замовити друк банера для фотозони. Насправді, це не проблема. Є чимало друкарень котрі спеціалізуються на макетуванні і широкоформатному друку, де вам розроблять дизайн банера, надрукують і запропонують конструкцію для його кріплення. Для прикладу у Львові лідером ринку є поліграфія Формат Захід.

Весільний банер для фотосесії з фото молодих

Весільний банер зроблений власними друками та надрукований в поліграфії.
Якщо у вас планується стислий бюджетний варіант весілля, ви можете виготовити цей аксесуар самостійно – є кілька простих і доступних варіантів, як зробити своїми руками банер для фотографування.

Ідеї, яким може бути весільний банер

Це може бути суцільне полотно, запечатане фоновим малюнком, а також оригінальний банер, виконаний з об’ємними елементами, в тому числі і тривимірним 3D-зображенням. Останній вид здатний викликати справжній фурор і масу яскравих емоцій, хоча коштує таке задоволення, аж ніяк, недешево.

Види весільних банерів:

  • Традиційний-макет банера з іменами нареченого і нареченої, датою весілля, зображеннями сердець, кілець та інших весільних атрибутів. Шрифти вибираються в залежності від стилю і тематики. Наприклад, в ретро-стилі слід використовувати написи під старовину з потертостями, піратська або гангстерська тематика передбачає різкі, розмашисті і недбалі написи.
  • З фотографіями нареченого і нареченої. Розміщувати фото потрібно не крупним планом, а набором з декількох знімків – дитячі та юнацькі, період знайомства, початок історії кохання. Фотографій повинно бути не дуже багато, інакше молодята під час фотосесії загубляться на їх тлі. Можна додати кілька великих написів, що відображають тематику торжества, наприклад «з днем весілля», «Нова щаслива сім’я», імена молодого подружжя і дату події. Такий банер можна прикрасити по периметру, використовуючи квітковий декор, банти, повітряні кулі.
  • Шарж. Він виконується крупним планом, а фотографія молодих з їх «дублікатами» на задньому плані, виконаними в гумористичній нотці, відразу приносить масу позитиву і розкріпачує атмосферу святкування. Такий банер можна рекомендувати в якості подарунка для молодих. Це стане справжньою несподіванкою, викличе ажіотаж і масу позитиву – адже замовити гуморний малюнок можна у художника просто по фотографіях, без безпосереднього позування «моделей».
  • Прес-волл. Це один з найпоширеніших банерних полотен. Він передбачає сіточку дрібних повторюваних написів, наприклад, з іменами подружжя або зображень, відповідних тематиці і лаконічно відображають суть події. Такий банер-універсальний варіант, оскільки сама концепція його побудови передбачає найкращі умови для акценту на людях. Це ненав’язливий інформативний фон, що підкреслює події. Замовити його можна в професійній студії, надавши попередній ескіз з вашими побажаннями. А якщо ви володієте навичками роботи з комп’ютерними графічними програмами – зробіть дизайн самі і роздрукуйте в друкарні. Каркас можна виготовити з металопластикових труб, дерева або орендувати готовий.
  • Об’ємні банери. Це дуже ефектний вид фонового малюнка, який передбачає накладний елементи. Також існують технології друку 3д, які на плоскому полотні реалістично відтворюють ефект об’єму.
  • Дуже популярні в даний час тантамарески. Це виготовлений в певній тематиці фон з вирізами для осіб або в повний зріст. Наприклад, можна обіграти тему замку і прикрасити банер декоративними елементами, відповідними пори року. Влітку – це може бути банер з метеликами і квітами, гілочками ягід, взимку – сніжинки і бурульки. Виготовити декоративні елементи можна з органзи, фатину, атласу, паперу, прикрасити композицію живими або штучними квітами, приклеюючи на готове полотно в кілька шарів. При цьому ефектно будуть поєднуватися надруковані елементи, які складно виготовити руками, і накладний декор. Наприклад, на спеціальних сайтах в інтернеті можна знайти гарний шаблон з квітами, відповідний стилю весілля, роздрукувати його як основу і доповнити накладними декоративними або живими квіточками.
  • Банера-гірлянди. Цей вид банера передбачає натяжку, яку під час фотосесії можна тримати в руках, а протягом святкування – прикрасити інтер’єр. Корисні поради з приводу практичного боку виготовлення банерів оптимальний розмір для фотобаннера – 2х3 м. не вибирайте занадто яскраві і строкаті кольори, оскільки на їх тлі будуть губитися учасники фотосесії. З тієї ж причини не варто перевантажувати фон множинним декором і мішурою.

Рекомендації як прикрасити весільний банер

Фотознімок весільного банера.
Банер повинен повністю відповідати стилю, колірній гамі весілля, а також одязі і прикрасам молодят. Срібні сережки з рожевим кварцом, фіанітами і емаллю, SL (Вартість за посиланням) найкращий варіант – виготовлення банера на основі щільної банерної тканини. Він стійкий до вологи і міцний. Але якщо передбачається проведення торжества в приміщенні, можна обмежитися і паперовим варіантом.

Як виготовити банер самостійно і швидко?

Один з найпростіших варіантів-зробити гірлянду з датою весілля і іменами або написами Mrі Mrs. Підібравши гарний шрифт букв, роздруковуємо на принтері в потрібному розмірі на щільному папері. Вирізаємо так, щоб вийшов трафарет. Потім з його допомогою акриловими фарбами потрібного кольору кожна буква переноситься на окрему картку з щільного матеріалу, яка клеїться на контрастну підкладку трохи більшого розміру з фігурно обробленими краями. Останній етап-робимо дірочки в кожній отриманій картці з буквою і протягуємо через них стрічку або щільну мотузку.