Вхідні або міжкімнатні двері пошкодилися, більше не виглядають новими і красивими? Завжди є два варіанти – придбати нові або оновити старі своїми руками.

Бесплатное стоковое фото с архитектура, вход, город

Якщо вам до душі перший варіант, обирайте найсучасніші, найцікавіші моделі дверей на сайті. Компанія DoorService пропонує виготовлення дверей з МДФ, металу та ін. за вашими замірюваннями з безкоштовною доставкою, будь то Київ чи область. А доки обираєте найкращий варіант, поекспериментуйте зі старими дверима, оновивши їх до невпізнаваності!

Ідеї, як оновити старі двері

  • Найпростіший декор – вінок на вхідних дверях, який прикриє подряпини чи потріскану фарбу. На новорічні свята доцільно буде вибрати тематичний святковий вінок, вітку – з живих квітів, восени – з красивого жовтого листя.Бесплатное стоковое фото с венок, дверной проем, дверь
  • Пофарбуйте двері у яскравий колір – жовтий, блакитний, рожевий тощо. Так легко додати свіжості всьому дизайну будинку. Чудовим рішенням буде взяти два яскраві кольори, пофарбувавши двері по діагоналі.Бесплатное стоковое фото с архитектура, Архитектурное проектирование, вход
  • Покрийте двері спеціальною фарбою для шкільних дошок. Тепер на них можна написати крейдою мотивувальні цитати або залишати короткі записки членам сім’ї замість того, щоб використовувати стікери.
  • Спробуйте печворк – клаптеву мозаїку. Клаптиками тканини однакового розміру, але з різним візерунком, обклеюють будь-яку поверхню. В інтернеті представлено знайти чимало майстер-класів цієї техніки, які підійдуть і для оформлення меблів чи інших предметів інтер’єру.
  • Якщо ваші двері мають скляні вставки, але скло подряпалося чи просто виглядає непрезентабельно, зробіть його матовим. Існує кілька варіантів, як це організувати у домашніх умовах. Можна, наприклад, використати спеціальні хімічні розчини або взяти середньозернистий наждачний папір, зачистити, доки поверхня не стане матовою, і приклеїти до скла.Бесплатное стоковое фото с в помещении, дверь, рабочий
  • Оригінальним декором стане розмальовування за допомогою трафаретів. Потрібно вибрати візерунки, які хотіли б бачити на дверях, вирізати трафарети і підібрати красиву фарбу. Легко декорувати коричневу чи чорну стандартну поверхню білими візерунками чи навпаки – світлу темними. Це кропіткий спосіб, який вимагає незначних навичок роботи з трафаретами, але результат потішить!
  • Ще один спосіб оновити скляні двері – створити своїми руками вітражі з оригінальними візерунками. Малюнки варто вибрати такі, на які вистачить умінь. Це можуть бути різнокольорові квіти, геометричні лінії, абстрактні зигзаги тощо. Можна придбати спеціальні вітражні фарби або скористатися акриловими, олійними чи на основі силікатів, а тоді взяти лак як закріплювач.
  • Помічником у декорі стане навіть скотч! За допомогою цієї універсальної клейкої стрічки легко створити оригінальний дизайн. Нанесіть на дверне полотно геометричні візерунки чорним скотчем, а стійки чи бокові одвірки обклейте, наприклад, жовтим!

Скористайтеся цими ідеями, щоб дати нове життя старим дверям! Якщо ж переконаєтеся, що таке рукоділля не для вас або просто не дало бажаного ефекту, завжди можна звернутися до професіоналів і замовити нові двері!