Міжкімнатні двері справляють істотний вплив на зовнішній вигляд і функціональність інтер’єру. Ось чому варто ретельно продумати їх вибір.

Двері, призначені для використання всередині будівель, діляться на дві основні групи: внутрішні та міжкімнатні.

Внутрішні вхідні двері

Їх також називають внутрішньорамні і вони служать дверима в квартирах в багатоквартирних будинках. Вони також використовуються в будинках для однієї сім’ї, якщо вони мають ефективний захист від зовнішніх умов. Вони зроблені з дерева, деревних матеріалів, сталі та алюмінію. Вони можуть відкриватися всередину або назовні, в той час як в багатоквартирних будинках кращий перший метод, оскільки відкриття назовні становить небезпеку для людей на сходах. Обрати яркие межкомнатные двери можна за посиланням.

Міжкімнатні двері

Вони використовуються для поділу кімнат всередині квартири або офісу. Крім створення усамітнення, вони є важливим елементом внутрішнього оздоблення. Тому важливо правильно інтегрувати їх в існуючу локацію. Варто зіставити їх за кольором і структурі з меблями та підлогою. Вони також можуть бути кольору, що контрастує з обладнанням кімнат. Щоб інтер’єр виглядав узгоджено, всі двері повинні бути з однієї колекції, мати однакову обробку і однакову висоту.

Міжкімнатні дверні полотна зазвичай виготовляються з дерева або деревних плит. Тип заповнення важливий, коли двері повинна пригнічувати шум, наприклад, в спальнях, офісах або ванних кімнатах.

Поверхня міжкімнатних дверей може бути покрита лаком, синтетичним шпоном або облицьована натуральним шпоном.

Часто в ці двері встановлюється скління, гарт, ламінат. Вони напівпрозорі в різному ступені і бувають різних форм і розмірів. Коли потрібно більше прозорості, повна скляна стулка може бути виготовлена з товстого безпечного скла (ламінованого або загартованого).

Складні або розсувні?

Завдяки способу відкривання двері діляться на орні (одинарні або двостулкові), що складаються (складаються) і розсувні. Найпопулярніші орні двері випускаються в двох версіях: з поверненням (поверхня, видимі петлі) або без уступу (стулка і петлі ховаються в рамі).

Істотним елементом кожної навстіж двері є відповідна дверна рама. У разі міжкімнатних дверей це не повний комплект з полотном, а підбирається індивідуально. На вибір пропонується три варіанти: пряма, кутова або захисна дверна рама.

Міжкімнатні двері виробляються в стандартних розмірах. Пояси шириною 60, 70, 80, 90 і 100 см доступні в більшості колекцій. Стандартна висота в прохідному світлі складає трохи більше 200 см.

Вирішуючи купити двері, визначте, в якому напрямку вони відкриються. У невеликих кімнатах вони повинні відкриватися назовні, наприклад у ванній або кухні. В інших кімнатах це залежить від зручності користувачів і планування квартири або будинку.