Сучасні кухонні меблі виготовляються відповідно до запитів споживачів, тому таке велике розмаїття стилів, матеріалів, колекцій.

Перш ніж вибрати кухонний гарнітур, необхідно вирішити кілька загальних питань:
Як часто в будинку готується їжа, і як часто в ньому бувають гості. Від цього залежить вибір техніки і площа робочих поверхонь.

Як буде використовуватися саме кухонний простір. Дизайнери стверджують, що меблі повинні займати не більш однієї п’ятої частини вільного простору. При цьому необхідно враховувати розташування вентиляційної шахти, електричних розеток, інших інженерних комунікацій. Все це вплине на розстановку меблів.

Скільки місця буде потрібно для зберігання продуктів і посуду. Раціонально використовувати простір можна за допомогою роздільників, карусельних полиць, ящиків-кошиків.

Вибір стилю і колірної гами повинен спиратися не тільки на особисті переваги, хоча вони, звичайно, відіграють визначальну роль, але ще й на загальні тенденції оформлення інтер’єру в будинку або квартирі, і на колористику кухонної зони.

Як замовити кухню

Бажано вибирати кухню на сайті https://aviva-mebel.ru/kukhni/kukhnya-viking-10/ до початку ремонту, так зручніше продумувати розташування комунікацій і техніки.

Загальний алгоритм вибору наступний:

Вибір стилю кухонного гарнітура і фабрики – виробника. Можна замовити кухню столярного виробництва або ж зупинитися на продукції однієї з італійських фабрик. Кожен варіант має свої особливості.

В ескізі майбутньої кухні потрібно врахувати всі деталі: які будуть потрібні полки і ящики; як буде виглядати фартух, стільниця і багато іншого. Після того як ескіз затверджений, сметчик розраховує точну вартість замовлення. У нього включається не тільки сам кухонний гарнітур, але і необхідна кухонна техніка, мийка зі змішувачем, послуги доставки і збірки.

Після підписання договору та внесення передоплати в розмірі 70% від вартості кухні, на об’єкт приїжджає фахівець, – конструктор. Природно, час приїзду попередньо узгоджується з замовником. Він виконує чистові виміри, і потім за затвердженим ескізом розробляє конструкторську документацію, в якій відображені всі деталі і нюанси майбутньої кухні.

Як тільки приходить підтвердження, що кухня готова, замовник оплачує вартості, і призначається день її установки.

Збирається кухонний гарнітур, встановлюється і підключається техніка, мийка, змішувачі. Коли монтаж основних модулів закінчений, змиритися площа майбутньої стільниці, точніше, її декор.

Термін виготовлення стільниці разом з монтажем 1 -2 тижні. Після установки виконується фінальне прибирання приміщення і кухню приймає замовник.

Перевага кухонь столярного виробництва: робота класних фахівців – дизайнерів. Багато виробників заслужено пишаються власними вдалими дизайнерськими розробками; модернізація виробництва, використання високоточного сучасного обладнання та комплектуючих високої якості.

Використання нового іноземного обладнання призводить до того, що основні виробничі процеси збігаються. Не існує секретних технологій виробництва меблів. Виняток – фінішні покриття, їх склад часто становить «секрет фірми».

Кухні столярного вітчизняного виробництва – це дотримання європейських стандартів якості і доступний сервіс. Гарантійне обслуговування, яке виконується швидко і безкоштовно – це додатковий критерій вибору.