Викликати майстра у Львові можливо на офіціному сайті компанії Майстер-Львів по посиланню – https://maister-lviv.com/. А зараз поговоримо про несправності холодильних приладів.

Часті поломки

Є певні проблеми устрою, на які необхідно відразу звертати увагу. Майстер може виправити будь-яку поломку вашого холодильника:

 1. Не працює;
 2. Не підтримує температуру, і морозильник не замерзає,
 3. Якщо холодильник занадто сильно охолоджується і в морозильнику утворюється занадто багато льоду;
 4. Компресор або вентилятор занадто галасливий;
 5. На дисплеї відображається код помилки або блимає сигнал тривоги;
 6. Світло не працює. Холодильник залишається в темряві або клацає рятувальник;
 7. Дозатор не роздає лід як слід або виробляє його занадто багато;
 8. Пристрій зливає конденсат або його занадто багато для утворення води під ящиками.

Перегрів холодильника

Трохи нелогічно думати, що холодильник, який призначений для того, щоб зберігати їжу і напої холодними, може перегрітися. Однак, оскільки більшість холодильників працюють на двигуні, він може перегрітися. Незважаючи на те, що при дотику до задньої частини холодильника відчувається тепло, воно не повинно бути таким гарячим, щоб ви швидко прибирали руку, щоб не обпектися. Відчуття непомірної кількості тепла, що виходить з вашого холодильника, є явною ознакою того, що щось не так з вашим холодильником або холодильним термометром.

Оскільки теплообмінники в задній частині холодильника ізольовані, вони не дають вам відчувати занадто багато тепла. Однак, якщо ви помітили, що ваш холодильник нагрівається, вам слід якомога швидше звернутися до фахівця служби по ремонту Майстер-Львів, щоб оглянути котушки. Спеціаліст по ремонту Майстер-Львів може сказати вам одну з двох речей:

 • що проблема не надто серйозна, і ви можете легко виправити це, замінивши котушки,
 • холодильник в будь-якому випадку варто на своїх останніх ніжках, і може бути вигідніше просто замінити його.

Щоб цього не відбувалося, очищайте конденсатори вашого холодильника не рідше одного разу на місяць.

Морозильна камера сильно морозить

На іншому кінці спектру є ймовірність того, що ваш холодильник з морозильною камерою надто холодний. Звичайно, весь сенс морозильника полягає в зберіганні заморожених продуктів, які повинні бути заморожені. Проте, вам не потрібно збирати лід з вашої їжі, перш ніж ви зможете її приготувати. Якщо ваш холодильник з морозильною камерою починає виглядати як айсберг, у вас проблеми з морозильною камерою. Перед тим, як викликати технічного спеціаліста, ми рекомендуємо спробувати вирішити проблему самостійно. Спробуйте розморозити морозильник, від’єднавши холодильник. Після підключення знову стежте за морозильною камерою і стежте за тим, що відбувається. Це має зробити свою справу.

Однак, якщо у вас все ще виникають проблеми після розморожування, ви можете викликати зі служби по ремонту Майстер-Львів, фахівця, який спеціалізується на ремонті приладу, або розглянути питання про придбання нового холодильника. Ця проблема частіше зустрічається в старих холодильниках, тому що у них немає автоматичного механізму розморожування, як у новіших холодильників. Таким чином, зробивши крок і придбавши новий холодильник або морозильник, ви заощадите багато часу, грошей і ремонтних поїздок в довгостроковій перспективі.

Ремонт пральних машин можна замовити по посиланню https://maister-lviv.com/

Як підготувати холодильник до огляду майстром

Коли ви викликали майстра додому, відповідно обговорена дата і час візиту – варто належним чином підготувати холодильник до огляду фахівцем. І тому варто виконати ряд простих і необхідних правил:

 • Перше, треба відключити його від мережі електроживлення – обов’язково агрегат треба знеструмити, щоб уникнути травматизму.
 • Обов’язково треба вийняти з нього всі продукти, розморозити, помити і як мінімум висушити – майстру завжди приємно працювати в чистоті.
 • Обов’язково має бути забезпечено вільний доступ до агрегату, особливо до його задній стінці.
 • Всі інші рекомендації та поради дасть вам майстер вже по приїзду на місце.

Холодильник є серцем нашої кухні, якщо ви не є експертом в ремонті техніки, рекомендується звернутися до кваліфікованого фахівця. Цей майстер може легко виконувати технічні роботи, не піддаючи небезпеці пристрій і при необхідності замінити запчастини точно гарантуючи бездоганну роботу приладу. Фахівці служби по ремонту Майстер-Львів дали вище рекомендації, які необхідно застосувати, щоб знайти хорошого майстра. Довірте ремонт професіоналам. Телефонуйте нам!