Нанесення на термогорнятко логотипа компаній, торгових марок або брендів є одним із дієвих способів рекламних акцій, що сприяють впізнаваності рекламованого продукту, завдяки якому суттєво збільшуються продажі та торговельні обороти.

Розглянувши на термогорнятку логотип відомої компанії, продукції, послуги, потенційний покупець обов’язково виявить бажання придбати її, а принісши додому придбаний товар перетворить покупку на якусь рекламну акцію для логотипа.

Декілька переваг придбання термогорнят з логотипом

Необхідний малюнок у формі логотипа на термокухоль наноситься за допомогою лазерного гравіювання, яке гарантує замовнику:

  • якісне виконання гравірувальних робіт незалежно від матеріалу (метал, дерево, акрил або пластик), що використовується для виконання гравіювання;
  • високу точність всіх деталей малюнка, без розмитості, небажаних патьоків, погано промальованих місць або інших недоліків;
  • тривалість збереження первозданної форми та чіткості малюнка, який не здатний потьмяніти або стертися навіть після тривалого користування термогорням.

Сьогодні термокружки с логотипом використовують повсюдно – на навчанні або в офісі, вдома або на дачі й безперечним плюсом у їх використанні стане розглядання та інтуїтивне запам’ятовування логотипа компанії, який у поєднанні з термокухлем буде створювати єдиний «теплий» спогад. Нанесений за допомогою лазера логотип на термогорня є по суті дуже тривалою рекламною акцією. Кінцева вартість виконання гравіювальних робіт відрізняється залежно від розмірів виробу та глибини гравіювання.

Де замовити термокухоль з логотипом?

Варто зазначити, що термокружка с принтом перетворюється на один зі способів рекламування відмінних рис фірми, компанії або її продукції. Крім того, такий термокухоль стане приємним і незабутнім подарунком для співробітників компанії, її постійних клієнтів або партнерів по бізнесу.

Нанесення гравіювання з логотипом на термокухоль виконується в найкоротші терміни та з дотриманням високої якості виконання робіт. Виконання кожного замовлення майстрами спеціалізованої компанії здійснюється з творчим підходом та максимальною креативністю. Для нанесення гравіювання використовуються найрізноманітніші моделі термокухлів, що відрізняються розмірами, колірним оформленням виробів.