Кава – найпопулярніший у світі напій, який має не тільки підбадьорливий ефект, але й приємний післясмак.

Найякіснішою кавою вважається зернова, проте якщо вона вам не подобається, то можна купить растворимый кофе, різновиди якого різняться за смаковими якостями.

Як вибрати сорт розчинної кави?

Вибір напою ґрунтується лише на ваших уподобаннях, проте є деякі критерії, які допоможуть швидше визначитися. Розповідаємо про них докладніше:

    1. Наявність кофеїну. Цей критерій залежить від того, з якою метою ви п’єте каву – хоч би як дивно це звучало. Якщо ви п’єте напій тільки через смак, раціональніше буде придбати безкофеїнову каву – так ви не тільки збережете серцево-судинну систему, але і зможете насолоджуватися улюбленим напоєм у будь-який час доби, не ризикуючи при цьому вертітися в ліжку всю ніч.
    2. Технологія сушіння. Найсмачнішою серед розчинних вважається сублімована кава, і хоча коштує вона дорожче за порошкоподібну або гранульовану, за смаком її можна порівняти з меленою. Порошкоподібна – найдешевша, а гранульована відноситься до середнього цінового сегмента. Також існує різновид кави “мелена в розчинній”, яка має всі властивості розчинної кави й при цьому набуває якості меленої.
    3. Наявність смакових добавок. Існують напої з додаванням карамелі, ванілі або кардамону, тому вибирайте те, що вам до душі – класичний напій або кава з добавками.
    4. Сорт. Існує два найпоширеніші сорти, з яких виготовляють розчинний напій – це робуста та арабіка. Не всі виробники вказують сорт на упаковці. А якщо ви не знаєте, де купить растворимый кофе оптом дешево, то радимо відвідати інтернет-магазин «КофеМаркет» вже зараз.

У чому різниця між робустою та арабікою?

Робуста – недорога сировина для порошкоподібного напою. Має вищу в порівнянні з арабікою міцність і надає гірку готовому напою. Арабіка – більш популярний і якісний різновид зерен. Надає кавовому напою нотки кислинки, містить менше кофеїну, ніж робуста.

У більшості випадків розчинну каву виготовляють на основі арабіки – вона має більш приємний смак і нотки, наявність яких залежить від регіону проростання (цитрусові, ягідні ноти, квітковий або горіховий аромат).

Робуста або арабіка: що вибрати?

Якщо вам важливий баланс у смаку – сміливо вибирайте “бленди”. Такі продукти містять арабіку і робусту у певній пропорції, що забезпечує збалансоване співвідношення гіркуватості та кислинки й при цьому має достатній вміст кофеїну для того, щоб прокинутися або підбадьоритися.

Які добавки додають у напої?

У лінійках багатьох виробників є варіанти з різними ароматизаторами – карамель, шоколад, горіхи або вершки. Є з чого вибрати.