Правильно вибрати саджанці троянд – це означає купити життєздатну та здорову рослину. Насправді, розібратися в цьому не так і складно, якщо знати, що і як шукати.

Де купити саджанці троянд?

Саджанці троянд можна придбати в спеціалізованих магазинах, торгових центрах, розплідниках, на ринках. Зазвичай продавці охоче розповідають про сорти, дають рекомендації щодо догляду. Можна зайти на сайт розплідника чи магазину та переглянути інформацію про сорт та його фото. Дуже популярний проект https://www.dolina-sad.ru/catalog/sazhency-roz/, де представлений великий вибір саджанців різного профілю.

Саджанці троянд, придбані в інтернет-магазині, безперечно стануть чудовим вибором для садівників-аматорів, які бажають отримати надалі чудові рослини.
Інтернет-магазин https://www.dolina-sad.ru/catalog/ пропонує своїм клієнтам високоякісні саджанці троянд за оптимальною вартістю.
У каталозі представлені різні за розміром рослини, кольором та ступенем махровості.

Все це необхідно знати, щоб купити троянди, які будуть рости та радувати вас не один десяток років. Троянди – це квіти, які дуже люблять та цінують у багатьох країнах. Їх садять у садах, парках, їх висаджують на клумбах. Навіть є такі люди, котрі розводять троянди на вікнах. А якщо ви садівник, то вам напевно будуть цікаві деякі особливості цих чудових рослин.

Рекомендації садівникам

Саджанці троянд, які закуповують для продажу, є саджанцями троянд другого та третього року життя, вирощеними з живців. Живці, як правило, купують у тих же виробників, що і саджанці троянд. Купувати троянди потрібно до початку березня, доки вони ще не почали активно розпускатися. У цьому випадку рослина встигне адаптуватися до нових умов, прижитися та сформувати гарний кущ. Влітку та навесні троянди купують для відкритого ґрунту (в контейнері), а восени та взимку – для вирощування в горщиках. Але щоб у результаті отримати здорову, красиву і квітучу троянду, важливо підійти до вибору посадкового матеріалу з розумом.

Троянди в магазинах продаються у горщиках або без горщиків. У магазинах найчастіше продають саджанці троянд без горщика, тому потрібно бути уважним та перевірити коріння. Коріння має бути м’яким і податливим. Якщо є можливість можна перевірити коріння на наявність гнилі. Продавці мають свої хитрощі, щоб продати товар дорожче. Насамперед, зверніть увагу на зовнішній вигляд рослини.