Популярність ламінату за останні кілька років надзвичайно зросла з низки ключових причин. По-перше, обробка ламінатом зараз настільки якісна та різноманітна за своїми доступними ефектами, що відрізнити її від традиційного паркету неймовірно складно. Ламінат доступніший за ціною, більш екологічний, ніж тверда деревина, дуже зносостійкий, простий у встановленні та обслуговуванні, а також сумісний із системами опалення підлоги.

На сайті https://lispromgrup.com/ представлений широкий асортимент ламінату відомих брендів.

Особливості вибору

Коли справа доходить до вибору типу ламінату, який найкраще підійде для вашого проєкту, необхідно враховувати низку змінних. Доступно так багато різних високоякісних оздоблень, що вибір правильного може здатися лякаючим для тих, хто невпевнений.

Популярні оздоблення включають: клен, дуб, сосну, вишню, червоне дерево. Якщо ви шукаєте сучасну, чисту, яскраву естетику для вашого простору, то вам, як правило, краще підійде обробка з клена або дуба, які, як правило, світліші за тоном і мають менш помітні дефекти та сліди зернистості.

Однак, якщо ви віддаєте перевагу більш класичній сільській привабливості, розгляньте темніше дерев’яне оздоблення, таке як сосна, вишня або червоне дерево. Ці обробки зазвичай знаходяться на багатшій стороні спектра тонів.

Тип ламінату

Крім вибору вашої улюбленої обробки, вам також необхідно вибрати правильний тип ламінату для приміщення, в якому ви його укладатимете. Ламінована підлога, як правило, дуже універсальна і дуже міцна. Ламінат пропонує значну довговічність і стійкість до подряпин навіть у місцях з високою прохідністю, наприклад, у коридорах.

Однак, як і раніше, важливо вибрати в інтернет-магазині https://lispromgrup.com/laminat/ правильний тип ламінату для кожного приміщення. Ламінована підлога доступна в рейтингах зносу, що корисно мати на увазі, і продукти часто різняться з точки зору гарантії виробника. Якщо ви очікуєте, що ваша нова ламінована підлога буде піддаватися інтенсивному руху, обов’язково виберіть той варіант, який має гарантію, яка покриватиме більшу частину часу використання.

Інші фактори

Також слід враховувати при виборі ламінату, його кількість в упаковці, розмір плити, профіль припасування. Кількість упаковок та розміри дощок різняться, тому обов’язково перевірте розміри дощок та їх кількість в упаковці. Ви, ймовірно, виявите, що деякі з них вигідніші, ніж інші, і поставляються в упаковках більшого розміру.

Відповідні профілі, як правило, не сильно розрізняються, і в даний час більшість фахівців з плитки та дерев’яних покриттів для підлоги продають підлогові покриття тільки з простими в установці профільними системами.