При організації праці важливо врахувати багато деталей, підібрати якісний одяг і взуття, які б змогли надати захист при різних ситуаціях. Одяг спеціального призначення є захисним для деяких видів виробництва. А також він допомагає привертати уваги в умовах поганої видимості або ж розрізняти приналежність фахівця до певного роду діяльності.

Всі ми без великих зусиль дізнаємося доктора, кухарі, співробітника пожежного відомства або працівника дорожніх служб. В магазинах представлена ​​велика різноманітність різного спецодягу. Вибрати її не так складно, якщо знати критерії вибору.

Основні види спецодягу

По суті одяг спеціального призначення можна умовно розділити на просту і захисну. Звичайна спецодежда Кривой Рог купить яку можна за привабливою вартістю, служить для виконання робочих обов’язків, вона виділяє співробітника сфери серед інших, дозволяє відчувати себе комфортно. Це може бути зимовий спецодяг або предмети гардероба, які експлуатуються в приміщенні: халати, комбінезони, костюми, кепки або куртки.

Захисний одяг покликана надавати захисну функцію, запобігати ризик виникнення травмонебезпечних ситуацій, і в разі їх виникнення не дати відбутися нещасного випадку. Наприклад, електрик має спеціальні захисні рукавички при роботі з електричним струмом, електрозварник надягає маску, що захищає очі, пожежники мають спеціальні костюми, що захищають від теплових травм. Кожен вид спец. одягу повинен бути зносостійким, надійним, міцним.

Вибір за розміром

Багато підприємств забезпечують співробітників одягом, але іноді працівникам доводиться самостійно вибирати робочі предмети. При виборі звертайте увагу на:

  • розмір;
  • якість тканини;
  • пошиття;
  • зовнішній вигляд;
  • умови експлуатації.

Одяг повинен комфортно сидіти, не доставляти незручностей. Якщо вибирається куртка, то потрібно врахувати, що під неї можливо ви вирішите надіти светр, тому модель вибирається з урахуванням запасу. Виробники, як правило, шиють різні розміри, знайти відповідний не складе труднощів.

Якщо не пам’ятаєте свій розмір або сумніваєтеся в ньому, то попередньо виміряйте об’єм грудей, талії, стегон, спинку. Розмір вираховується просто – об’єм ділиться навпіл. Результат і вважається поточним розміром. Однак враховуйте нестандартність фігури та інші її особливості. При необхідності менеджери магазину допоможуть з вибором, підберуть одяг на весь колектив.