Щоб не помилитися з вибором, перед покупкою варто продумати: в якому приміщенні буде стояти камера, скільки місця займе; Чи не заважатиме шум, або його ніхто не помітить; які продукти будуть зберігатися (домашні заготовки або улов чоловіка-рибалки); якого обсягу морозильної камери буде достатньо для сім’ї.

Різновиди морозильних камер

Ключовим параметром при виборі камери від Mincold буде її вид – горизонтальний або вертикальний.

Горизонтальна камера-скриня має кришку зверху і обсяг від 90 до 670 л при параметрах: висота 78-100 см; ширина 48-190 см; глибина 50-80 см.

Система зберігання в горизонтальній камері є ряд підвісних ящиків і вільний простір знизу. У ящиках розміщують продукти в дрібних пакетах, а на дно скрині викладають великі шматки м’яса, цілу рибу та інші об’ємні упаковки.

Переваги горизонтальних камер перед вертикальними: при однакових параметрах вони більш місткі; дозволяють зберігати продукти великих розмірів, наприклад, велику рибу до оброблення; споживають менше електроенергії; довше тримають холод в разі відключення електрики.

Серед недоліків такої камери: незручна організація зберігання – витрачається багато часу, щоб знайти потрібний пакет; змішання запахів різних продуктів; складність догляду і розморожування.

Вертикальні камери зовні нагадують звичайний холодильник. Висота їх коливається від 85 см до 2 м. У залежності від обсягу всередині розташовуються декілька висувних ящиків або поличок з дверцятами. Такі моделі більш компактні, місце для них можна знайти на невеликій кухні або навіть вбудувати в гарнітур. А завдяки ізольованості ящиків не так сильно змішуються запахи продуктів і можна розділити систему зберігання за типами: м’ясо, риба, овочі, ягоди.

Недоліки вертикальних камер: неможливість розмістити великі продукти; високе енергоспоживання; велика вартість, в порівнянні з горизонтальними.

Вибравши місце для камери і її тип, варто детально вивчити технічні характеристики обладнання.

Потужність заморожування і збереження холоду

Потужність заморожування показує, скільки кілограмів продуктів можна заморозити в камері за добу. За цим показником виділяють 3 види: малопотужні – охолоджують 4-9 кг; середньої потужності – заморожують від 10 до 19 кг; високопотужні – впораються з 20-35 кг. Для побутових потреб, як правило, використовують камери середньої потужності або малопотужні.

Зірочки на робочій панелі (***) позначають клас заморозки. Чим більше зірочок, тим нижче опускається температура, а значить продукти довше збережуть свіжість. Дві зірочки (**) – це -12 ° С. А значить, заготовки будуть залишатися свіжими до 4-х тижнів. У камерах з 4 зірочками можна зберігати продукти до року, в них температура опускається до -24 ° С.

Маленька, велика, середня – який розмір краще

Тут все залежить від потреб і можливостей розміщення в будинку. Для невеликих квартир частіше купують компактні вертикальні камери. Вони не так місткі, як великі скрині, але можуть стати відмінними помічниками побутового холодильника.

Для заміського будинку краще використовувати великі скрині і вертикальні шафи. У них можна розміщувати садові заготовки, лісові гриби і покупки про запас. Якщо скриня стоїть в господарському приміщенні, то не так важливий рівень шуму, а значить можна придбати більш економічну горизонтальну камеру.

Порада. При наявності фінансової можливості варто звернути увагу на вертикальний шафа з системою No Frost. Він безшумний, не вимагає розморожування, продукти в ньому зберігаються організовано і їх легко знайти. Корисною буде і функція суперзаморозки.