Сильні сторони та різноманітність кутових диванів

У будь-якому будинку особливе місце відводиться меблям. Без них не буде затишку і комфорту. Першим у переліку всіх предметів варто поставити диван. З його допомогою створюється зручність, також можливо розділити приміщення на зони і по-новому поглянути на простір.

Експерти мебельного бізнесу відзначають, що за останні роки свою актуальність підвищили саме  угловые диваны. Саме він допомагає зробити приміщення ергономічним, при цьому створити широке спальне ложе, місце для посиденьок і зі смаком доповнити інтер’єр.

Сильні сторони кутових диванів

Популярність кутових диванів безпосередньо обумовлена їх перевагами, серед яких:

  • можливість компактного виділення зони сну, робочого простору;
  • завдяки наявності кута економиться простір, тому такі дивани практичніше, якщо порівняти їх з прямими моделями або кріслами;
  • наявність більшої кількості сидячих місць, при цьому кутові вироби займають менше місця.

Якщо розглядати окремо моделі кутових диванів з можливістю трансформації в спальне місце, то про зручності додатково говорити не доводиться. Асортимент включає варіанти з ортопедичної основою, яка відмінно підходить для щоденного сну. Є і простіші моделі, які відмінно підійдуть на випадок, якщо приїдуть гості і виявлять бажання залишитися на ніч. Вибір механізмів трансформації величезний. Кожен з них має свої особливості, тому нескладно підібрати найзручніший варіант для себе.

Універсальність установки кутових варіантів – ще один незаперечний плюс. Вони підходять однаково добре для спалень, віталень, дитячих кімнат. Кути гармонійно поєднуються з меблями, виставленої на різних рівнях. Ціни на такі предмети меблів доступні.

Різноманітність кутових диванів

Тільки з першого погляду може здатися, що кутові дивани схожі між собою. Яскраві фото з різноманітними формами тому підтвердження. Тому вибрати і купити диван зовсім не складно навіть самим вимогливим покупцям.

Якщо розглядати головні параметри, то можна виділити кілька видів кутових диванів:

  • за формою: у вигляді букви Г або П;
  • по мобільності: модульні і нерозбірні;
  • по призначенню: з механізмом трансформації для отримання спального місця або без нього.

Фахівці favorit-mebel.com.ua відзначають, що універсальним варіантом вважаються модульні моделі, які складаються з кутового елемента і кількох невеликих диванів, його складових. В такому випадку кут можна переставляти і час від часу перетворювати кімнату.

Такі дивани – кращий вибір, якщо незабаром планується переїзд на нове місце. Вони не принесуть незручностей при транспортуванні. Залежно від оббивки і наповнювача варіюється ціна. Однак варіантів існує стільки, що кожен бажаючий знайде самий підходящий варіант.