Правильно підібраний раціон лежить в основі здоров’я будь-якого чотириногого члена сім’ї. Від того, наскільки корм збалансований і багатий корисними речовинами, залежить і зовнішній вигляд пса – стан його шерсті і шкіри. Що повинно бути в складі корму для собак, придбати який можна на сайті 101dalmatin, які інгредієнти слід виключити з раціону і що краще – сухий або вологий корм?

Так чи погана «натуралка»?

Почнемо з головного: собака – хижак, але хижак не строго хижий. В умовах, коли м’яса мало або немає зовсім, собаки здатні протриматися на інших джерелах енергії. Більш того, в певній кількості злаки, бобові, трави, коріння і ягоди необхідні цим тваринам для якісного життя. І якщо для диких псових (вовків, койотів) кількість протеїну важливо для того, щоб виживати в природних умовах, то кількість білка в складі кормів для домашніх собак залежить від їх породи і активності.

Натуральне харчування в ідеалі є раціон із сирих або термічних оброблених продуктів, найбільш наближений до того, як харчується собака в дикій природі. Але найчастіше «натуралкою» господарі називають або їжу зі свого стола, або каші з круп, зварені з додаванням невеликої кількості м’яса. Перший варіант для тварин небезпечний (іноді смертельно – через солі, спецій та інших добавок). Другий – просто неполезен і здатний спровокувати хронічні захворювання. Якісне натуральне харчування має на 50% і більше складатися з м’яса.

Плюси «натуралки»:

  1. Зрозумілий контрольований склад.
  2. Собак не треба спеціально привчати до натурального харчування.

Мінуси:

  1. Ціна. М’ясо – продукт дорогий, і потрібно його багато.
  2. Сире м’ясо може бути заражене паразитами, а термічна обробка позбавляє його необхідних собаці речовин.

Господарю доводиться не просто багато і постійно готувати, але і розраховувати раціон по КБЖУ, додавати при необхідності вітаміни і мінерали, вводити нові продукти. Далеко не всім хочеться витрачати свій час на підготовку для вихованця.

Промислові корми: коли господарі можуть видихнути

Історія сухих кормів почалася ще в середині XIX століття. Мандрівник Джеймс Спратт під час поїздки до Великобританії зауважив, як собаки, які живуть в порту, накидалися на викинуті матросами галети. Повернувшись додому, він змішав перемелене м’ясо, борошно і м’якоть буряка, запік цю суміш і запропонував своєму собаці. Вихованцеві отримані ласощі сподобалося, і заповзятливий Спратт створив невелике виробництво таких галет, назвавши його «М’ясні бісквіти Спратта для собак». Через 30 років сухий корм став неймовірно популярним у США завдяки тому, що економив величезна кількість сил і часу власникам собак.

У 30-х роках XX століття дороге м’ясо в кормах виробники замінили на субпродукти і м’ясну борошно. В цей же час в складі кормів збільшилася кількість злаків і інших доданих вуглеводів. Частково причиною тому послужили економічна криза і почалася Друга світова війна: продукти дорожчали, людям стало складно годувати собак майже чистим м’ясом.

Перші дієтичні корми для собак з різними захворюваннями з’явилися в 70-х роках XX століття. І тільки в 80-х виробники підійшли до корму з точки зору зоології. У цей період в кормах стало більше м’яса, вітамінів, мінералів і клітковини. З’явився поділ кормів по класах: економ, преміум, суперпреміум і холістік.