Диван кушетка – це в деякому роді симбіоз між великим кріслом і компактним диваном з підлокітниками.

Служить вона, переважно, для нетривалого відпочинку. Чим вони зручні, так це своїми невеликими габаритами. У класичному розумінні – це невеликий диван з узголів’ям.

Розмір дозволяє кушетці без проблем вміститися в вузькому холі або маленькому передпокої. У невеликій вітальні вона є єдиною альтернативою меблів для відпочинку, а в просторому залі цей предмет інтер’єру може скласти органічну пару з шикарним просторим диваном. Головне, щоб всі меблі була виконані в єдиному стилі.

На що звертати увагу при виборі?

Вибираючи диван кушетку в своє житло на сайті https://delavega.ua/aksesuari/kushetkii, важливо відразу визначитися з місцем, яке вона буде займати. Тому що забарвлення, розміри і форма буде прямо залежати від домашнього геофактора.

Якщо людина планує використовувати її в якості спального місця, йому слід перевіряти її на предмет наявності ортопедичного матраца або підстави.

Ця опція не тільки забезпечує комфортний і тривалий сон, але і дозволяє уникнути серйозних проблем з хребтом під час тривалого нічного відпочинку.

Слід також відразу визначитися з механізмом трансформації, тому що далеко не кожен тип підходить для регулярного використання.

Складні і важкі в зверненні механізми краще відразу виключити, особливо якщо в планах – оснащення дитячої кімнати.

Оптимальним вважаються механізми викочування типу або еврософа, вони годяться для щоденних маніпуляцій. Зручність експлуатації кушетки (в тому числі і механізм) слід перевіряти ще на етапі покупки в магазині.

Що таке тахта?

Тахти мають механізм, представлений на малюнку. Трансформація дуже проста. Механізм допомагає при розкладанні, фіксується в верхньому положенні.

Як правило, тахта знаходиться на незначній висоті від підлоги. Деякі моделі виглядають як низькі диванчики з одним в голови, інші – як предмети меблів з двома підлокітниками. Головна відмінність кушетки від тахти полягає в наявності спинки у першій. У звичній сучасній людині тахти спинка якщо не відсутня, то неодмінно дуже низька, практично непомітна.

Матеріали, з яких вони виготовлені, повинні бути неодмінно якісними і екологічно безпечними. Вся важлива інформація по ним в обов’язковому порядку фіксується в меблевому сертифікаті.

Краще зупинити свій вибір на предметі меблів з оббивкою з натурального матеріалу або, в крайньому випадку, з синтетичного гіпоалергенного. В цьому випадку виріб не стане джерелом поганого самопочуття членів сім’ї.

Кушетка, тахта і софа – що вибрати?

Що являє собою дана меблі ми вже розібралися. Давайте зупинимося докладніше на виробах-побратимах – тахті і канапі. Отже, якщо кушетка є ліжко з трохи вигнутим узголів’ям і на невисоких ніжках, то тахта (або оттоманка) – це звичайний диван без підлокітників і спинки.

Софа в класичному уявленні – це просторе ложе з підлокітниками і спинкою рівної висоти. Особливість конструкції софи полягає в її монолітності: зазвичай цей предмет меблів не розкладний. Однак в деяких моделях зустрічається викочування, який трохи подовжує виріб.