Людина проводить в приміщеннях значну частину свого життя. Плануючи ремонт або невелику перестановку, ми прагнемо отримати житло мрії, яке буде враховувати всі наші естетичні та функціональні потреби.

Намагаючись обійтися своїми силами, багато хто скептично ставляться до складання дизайн-проекту і залучення професіоналів. Переоцінюючи власні можливості, прагнучи зробити якнайшвидше, не бажаючи морочитися, на виході часто виходить український «хай-так», замість технічного «хай-тек».

Розробка дизайн-проекту інтер’єру давно не розкіш, а спосіб отримати максимально комфортний і практичний житло з раціональним витратою матеріалів і засобів. Тому варто звернути увагу на студію designonline.pro – місце, де створюються особливі інтер’єри.

Профілем designonline.pro є реалізація індивідуальних інтер’єрів «під ключ», починаючи від планування і закінчуючи виконанням ремонтних робіт кваліфікованими фахівцями.

Фахівці компанії цінують час і сили своїх клієнтів, тому вони самостійно розроблять дизайн, закуплять необхідні матеріали, сантехніку, меблі, освітлення, аксесуари, організовують їх доставку і виконають всі ремонтні роботи з подальшою прибиранням приміщень.

Але перш за все, варто усвідомити, що потрібно саме вам? Який стиль до душі і які існують?

Авангард:

Сукупність новаторських напрямів і рухів в мистецтві, як стиль інтер’єру зародився на початку 20 століття. Нестандартні поєднання кольорів і матеріалів, форм і розмірів, контрастні стіни, візуальне поділ приміщення, використання сучасних матеріалів і техніки.

Баухауз:

Ефективне використання простору в приміщенні, відмова від надмірностей і фактурних форм, в сторону ергономічності і функціоналізму. Німецький стиль родом з 20-их років минулого століття, нагадує радянський конструктивізм. Упор на комфорт і продуктивність, правильна геометрія і продумане освітлення, практичні матеріали і техніка, вбудовані шафи, модульні меблі.

Бідермейер:

Зручність і домашній затишок в розумінні німецької буржуазії початку XIX століття. Багато вільного простору, глибокі і теплі кольори, плавні лінії і переходи без гострих кутів, меблі в центрі, безліч декоративних елементів повертають в минуле.

Основна концепція стилю полягає в скульптурності і строгості ліній. Бруталізм виключає архітектурні декоративні прийоми, не приховує, а навпаки, виставляє напоказ фактуру матеріалів. Властиві лише цьому стилю особливості характеризують його спрямованість.

Консерватизм:

Інтер’єри в цьому стилі говорять про бажання зберегти сімейні підвалини, міцний і надійний світ навколо себе, перевірені роками предмети. Поряд з сімейним гарнітуром з якісного дерева, яке передається з покоління в покоління, буде сусідити техніка кращих світових брендів. Але вона не виставляється напоказ, як, наприклад, в стилі хай-тек, а ховається за масивними фасадами антикварних меблів. Характерні особливості цього напрямку – багато темного дерева і відтінки коричневого в обробці.

Конструктивізм:

Раціональність і практичність, відсутність зайвих деталей і непотрібних речей, строгі геометричні форми. Течія виникла як очікування змін і бажання позбутися від історичного “багажу”. Стиль підійде, якщо ви з легкістю розлучитеся з бабусиним шафою на всю стіну і шпалерами в квіточку.

Лаунж:

Незважаючи на гадану простоту, розслаблений інтер’єр, обстановку душевного і фізичного комфорту не так просто організувати. Тут поєднуються мінімалізм, еко дизайн, продуманість систем зберігання і планувань, знання психології кольору, вміння підбирати тканини і матеріали для оздоблення. Найбільш пізнавані риси інтер’єру в стилі лаунж – м’які лінії, приглушені тони, розсіяне світло, м’які приємні на дотик тканини, лаконічність і продуманість в дрібницях.