Кондиціонер стає все більш популярним завдяки відносно невисоким витратам і простоті установки. Однак чи можемо ми дозволити собі такі зручності, якщо наша квартира знаходиться в багатоквартирному будинку, керованому житловим кооперативом?

Довірившись експертам сервісу https://service-conditioners.pro/ustanovka-kondicionerov/ ви можете бути впевнені що все буде виконано в кращому вигляді.

Установка кондиціонера

Фахівці займається проектуванням та монтажем систем кондиціонування, вказують що популярність кондиціонерів серед власників квартир, розташованих в багатоквартирних будинках стає все більше, а кількість замовлень на установку поступово збільшується. Однак виявляється, що це не завжди проста процедура.

Незважаючи на те, що кондиціонування повітря для все більшого числа людей стає стандартом, як і раніше лише деякі забудовники враховують простір для монтажу кондиціонерів вже на стадії проектування будівель. І це, на жаль, ускладнює ситуацію.

За загальним визнанням, немає правил, які виключали б будь-яку можливість установки кондиціонера, але іноді виконання такої установки може бути ускладнене або навіть неможливо, тому що, наприклад, ми порушили б внутрішні правила даного житлового спільноти.

Тому кожен випадок слід розглядати індивідуально і підбирати відповідне рішення відповідно до існуючих умов і застосовними законами.

Як показує практика, в більшості випадків вдається знайти компромісне рішення, прийнятне керуючим або адміністратором даної будівлі.

Монтаж кондиціонера

В першу чергу – перш ніж купити кондиціонер і викликати монтажників – ми повинні ознайомитися з правилами співтовариства або кооперативу, до якого ми належимо, і подивитися докладні технічні умови монтажу кондиціонера.

Наступний крок: подати відповідну заявку (бажано з технічним кресленням, на якому ми відзначили місце складання і визначили розмір пристрою) і отримати письмовий дозвіл на установку.

Кожне ЖКГ встановлює свої власні правила установки кондиціонерів, але лише деякі допускають можливість установки зовнішнього блоку на фасаді будівлі або даху. Безумовно, найпростіше таку установку проводити на власному балконі, але і тут ситуація може бути ускладнена. Іноді ми можемо встановити кондиціонер в межах всього балкона, а іноді, наприклад, тільки на підлозі або стелі.