Внутрішні сходи, крім функції з’єднання поверхів, може бути ефектним елементом інтер’єру і гармоніювати із зовнішнім виглядом всього будинку. Сходи можна сконструювати по-різному, в залежності від того, де у нас є місце, а також від потреб і переваг жителів.

Яку внутрішню сходи вибрати? Який тип буде найбільш підходящим? Ви можете знайти всю найважливішу інформацію, яку надала компания “ЭТАЛОН ЛЕСТНИЦ” https://эталон-лестниц.рф по цій темі, нижче.

Вершина елегантності: внутрішні дерев’яні сходи.

Збірні сходи – лише одна з пропозицій. Дерев’яні сходи дуже елегантні і стильні. У випадку з дерев’яними сходами у нас є два варіанти. Одне з них – покупка готових сходів. Їх пропонують всі великі магазини.

Однак набагато вигідніше буде скористатися послугами столярних компаній, що спеціалізуються на цьому виді замовлень. У столярній майстерні у нас можна замовити дерев’яні сходи на другий поверх не тільки дерев’яні сходи, але і дизайн. Додатковою перевагою є те, що фахівці проведуть детальний завмер в нашому будинку і адаптують проект також до наших індивідуальних потреб.

Авторитетні столярні підприємства компания “ЭТАЛОН ЛЕСТНИЦ” виробляють сучасні дерев’яні сходи різного дизайну. Ви можете замовити як прямі, так і гвинтові сходи. Додатково ми можемо придбати спеціальні балюстради і поручні. Ціна дерев’яних сходів, виготовлених на замовлення, становить від кількох тисяч руб.

Модульні сходи. Це сходи, що складаються з елементів, які з’єднуються один з одним, утворюючи сходи. У комплект входять сходинки, несуча конструкція і перила. Найбільш поширені сучасні дерев’яні сходи з металевими поручнями. Також у продажу є модульні дерев’яні сходи з металевими поручнями і скляним заповненням перил.

Про що ще варто пам’ятати при виборі внутрішніх сходів?

Вибираючи міжкімнатні сходи для власного будинку, слід пам’ятати кілька основних речей. Незалежно від того, вибираємо ми збірні сходи, дерев’яні сходи на замовлення або модульні сходи, найголовніше, щоб вони були міцними і міцними.

Це може бути проблемою, особливо для модульних сходів. Варто відзначити, що хоча модульні сходи дуже дешеві, займають мало місця і декоративно виглядають, вони все ж слабкі. Максимальне навантаження в багатьох моделях складає всього 120 і навіть 100 кілограмів. У модульних сходів теж дуже короткий гарантійний термін – найчастіше він становить 12 або 24 місяці.